Wątek dotyczący artykułu

Ferrari o krok od ogłoszenia składu. Dobra wiadomość dla Kimiego Raikkonena

Tylko dni dzielą nas od ogłoszenia składu Ferrari na sezon 2019. Włoskie media są przekonane, że przez kolejny rok w zespole z Maranello oglądać będziemy Kimiego Raikkonena.

przeczytaj cały artykuł

One_Shoot

Dokładnie tak samo pomyślałem. Gdzie tam paluch nie pozwoli na to by jego giermek Kimi wyleciał z zespołu. Szkoda bo chciał bym zobaczyć jak musi faktycznie walczyć z kolega z zespołu. Pewnie fani Ferrari odetchneli z ulgą tak jak sam Seb. Może Hamilton pójdzie na emeryture i w końcu wygra kolejny tytul mistrzowski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hulgarny wuj

A jak tam sie maja fani Hamiltona?
Też odetchneli z ulgą że zakurzony ma na kolejny sezon wzorowo podporzadkowanego giermka?
Bo poprzedni giermek przez przypadek go zwyczajnie objechał. I nawet zajezdzanie drogi z wsciekłości i spowanianie giermka w ostatnim GP nie pomogło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
One_Shoot

Znaczy sie tak w 100% obiektywnie. Jezeli chodzi o Bottasa to pepwnie ze to giermek ( choc ja go okreslam mianem padawana z gwiezdnych wojen). Jednak co w Mercu mi sie podoba to to , ze na poczatku kazdego sezonu wnikliwie obserwuja co sie dzieje i jezeli ida leb w leb lub sa blisko siebie to nie ingeruja zbytnio w kolejnosc na mecie ( musisz sam przyznac). Dopiiero kiedy Hamilton ucieka na 30 oczek w przod lub dalej wtedy zaczyna sie gra na jego korzysc . Taka zasade bynajmniej ja widze . Jak wywolales Nico z lasu to sprawa jest prosta , wygral przypadkiem , jednorazowo i szybko skonczyl kariere. Przejrzyj jesli Ci sie chce ilu GP wowczas nie ukonczyl Hamilton a chyba ze 4 razy przy 1 defekcie Nico. Racje Ci jednak musze przyznac ze ostatni wyscig i zachowanie Lewisa bylo jak dla mnie troche slabe. Wolal bym zeby pojechal co mial do pojechania i tyle , no ale coz zrobil jak zrobil . W zasadzie kazdy lepszy kierowca ma jakies skazy w historii swoich startow. Schumacher to chyba bije wszelkie rekordy chamstwa na torze ale kazdy go pamieta jako wielkiego mistrza. Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.