Wątek dotyczący artykułu

Słaby Maksym Drabik to słaba Sparta Wrocław. Czy to się źle skończy?

Maksym Drabik w ostatnim czasie wyraźnie obniżył loty, a Sparta bez mocnego juniora nie może wygrać meczu od blisko miesiąca. - Punkty Drabika będą niezwykle ważne w play-off - mówi Wojciech Dankiewicz, ekspert nSport+.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Biega

No nie wiem, ja jednak wole najpierw wziąć na rogi Częstochowe , już gdzieś to wcześniej pisałem , nie wiemy jeszcze co z naszym gladiatorem Kuberą życze mu zdrowia , no i sędziowie sędzia bryła musi odejść tym bardziej że to falubaz i krętacz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stal KG

Wiesz jak to z tymi dołkami jest. Unia zeszły sezon po zasadniczej była na czwartym. PO to właściwie rozgrywki od zera, a do składu wróci Gleb. Drugi junior Sparty tendencja zwyżkowa, reszta też ma chwilę na złapanie oddechu, poukładania sprzętu. Nie ma się co oszukiwać, każdy mocny w PO. No i chyba o to właśnie chodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Biega

Zobaczymy w ostatnim meczu ze Spartą , kogo Unia na dzień dobry będzie chciała przytulić w play-offach Ja tylko najbardziej obawiam sie że sędzia popsuje widowisko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.