Wątek dotyczący artykułu

Nowe informacje ws. Szymańskiego. Transfer do CSKA nie jest pewny

Cały czas trwają negocjacje w sprawie transferu Sebastiana Szymańskiego, ale na razie Legia nie otrzymała satysfakcjonującej oferty. Co ciekawe, wrócił także temat sprzedaży Michała Pazdana.

przeczytaj cały artykuł


Bubba

Nie jestem fanem Legii ale może miś kudłacz Mioduski sprzedałby coś ze szrotu który nakupował zamiast chłopaka z Mazowsza ... Przeraża mnie polityka Legii ... Serio nie ma chłopaków z Warszawy i okolic ( albo z Zagłębia ) z odrobiną talentu i tą waszą Lką na sercu ... Serio nie ma ??? Sosnowiec też emeryci i Afrykanie ...Co się u was dzieje ... Wolę już tą Zabrzańską biedę ...Oby Górnik nie spadł bo to dało by kolejny argument na sprowadzanie szrotu nie wiadomo skąd ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
theark

Nie ma chłopaków z Mazowsza na odpowiednim poziomie. Serio. Nie ma też zbyt wielu chłopaków dobrze grających w piłkę skądkolwiek indziej w Polsce. Jest ogromny niedobór piłkarzy spowodowany nie tylko niewydajnym szkoleniem ale głównie tym, że nie trenuje się u nas masowo sportu na poważnie. Dlatego każdy przeciętny kopacz z polskim paszportem tak dużo zarabia, a polskie kluby kupują na potęgę obcokrajowców. Duży popyt + mała podaż = wysoka cena (za transfer i zarobki). Na prawdę nie tak trudno zrozumieć rzeczywistość polskiej ligi. To są podstawowe zasady wolnego rynku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.