Wątek dotyczący artykułu

Spięcie w Gorzowie! Pedersenowi i Janowskiemu puściły nerwy

Gorąco zrobiło się po szesnastym wyścigu w parku maszyn na stadionie w Gorzowie, gdzie odbywa się Grand Prix Polski. Doszło tam do spięcia Macieja Janowskiego z Nickim Pedersenem. Przedstawicieli obu teamów trzeba było rozdzielać.

przeczytaj cały artykuł


DEX

Nicki Pedersen nie zrobił nic złego Janowskiemu i reakcja Magica jest niezrozumiała! Gesty w kierunku Pedersena nie na miejscu! Zachował się wręcz jak prostak! A komentatorzy NC+ to totalna porażka, obracają w żart złe zachowanie Janowskiego i robią sobie z widzów jaja! Gdyby odwrócić sytuację i założyć, że tak jak Janowski zachowałby się Duńczyk, to komentatorzy domagaliby się z pewnością linczu na Pedersenie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (17|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wowo78

Jak obejrzysz filmik ponizej widac wyraznie ze ktos w czarnym ubraniu odpycha dzika gdy ten wjezdza do parkingu, i dlatego ten wpada na macka. Widac wytaznie jak dzik zeskakuje z motoru i skacze do tylu do tego kto go popchnal, a nie do Macka.
I Maciek i jego team ostro dali dupy z zachowaniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.