Wątek dotyczący artykułu

Spięcie w Gorzowie! Pedersenowi i Janowskiemu puściły nerwy

Gorąco zrobiło się po szesnastym wyścigu w parku maszyn na stadionie w Gorzowie, gdzie odbywa się Grand Prix Polski. Doszło tam do spięcia Macieja Janowskiego z Nickim Pedersenem. Przedstawicieli obu teamów trzeba było rozdzielać.

przeczytaj cały artykuł

Marcin-ZG

Faktycznie muszę przyznać, że popchanie Pedersena to było przekroczenie pewnych granic, ale nie widzę nic złego w placu, równie dobrze można za gestykulować pukanie się w czoło od tego nikomu, żadna krzywda się nie dzieje. Ja na drodze wiele razy widziałem spotkałem się z środkowym palcem czy trąbieniem i nie widziałem, żeby ktoś za to dostał mandat czy coś. Też trzeba prawidłowo odczytać kontekst całego tego wydarzenia. Maciej nie miał żadnych pretensji do Nickiego bardziej to było na zasadzie "dziku pokonałem cię".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojciech Wojdat Lichocki

Marcin gdybym Ci tu napisał "spier....aj" albo "pier....ol się " ,bo o to chodzi , to uważał byś to za nic złego ... taki lajcik ???
Tu gdzie jestem w tej chwili jest to karalne , bo jest to obraza . I tak powinno być .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rad

Pukanie w czoło = "zgłupiałeś ?" "porąbało cię".
Środkowy palec = "p.....l się".
Jesteś pewien, że można te gesty porównywać ?
Nawet w Polsce była już sytuacja która skończyła się upomnieniem jednego z posłów przez Komisję Etyki Poselskiej - w uzasadnieniu napisano, że gest środkowego palca
jest "uznany powszechnie za obraźliwy" i "naruszył nie tylko godność posłów, do których był on skierowany, ale obraził także wszystkich Polaków i naraził na szwank dobre imię Sejmu"
Zresztą - jak nie widzisz problemu pokaż "fucka" jakiemuś policjantowi - zobaczymy czy nie dostaniesz mandatu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.