Wątek dotyczący artykułu

Sofia Ennaoui: Do rosołku był Małysz

W głowie mi się poprzewracało, uznałam sukcesy za coś naturalnego. Taki kubeł zimnej wody mi się przydał. Cierpliwość to jedna z najważniejszych lekcji, jakie sportowiec może otrzymać - mówi wicemistrzyni Europy w biegu na 1500 metrów Sofia Ennaoui.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Bogdan Romicki

To dlaczego nie jesteś przystojny, dlaczego jesteś ubogi, dlaczego jesteś bierny. Masz to po rodzicach albo z własnego lenistwa. Sofię i jej rodzinę zostaw w spokoju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sidomen

Może jest bogaty i przystojny.. opisał tylko ,jak łatwo cwaniak może zmanipulować kobietę, aby z nią odbyć stosunek.. napisał prawdę. Bardzo mało jest kobiet ,które nie są glupawe i mają honor. Jednak Zosia to inna liga,za ten wywiad bardzo ją polubiłem,gorąco jej kibicuję,szanuję,jak na razie po wywiadzie,bo jej nie znam,także tu się zgadzam ,jej dajmy spokój.. tylko jest jeszcze jeden istotny fakt ,jaki faceci muszą zrozumieć.. kobieta czasem chce zostać po prostu zponiewierana w jaskini.. :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.