Wątek dotyczący artykułu

Williams znów może wybrać pieniądze. Zła informacja dla Roberta Kubicy

Williams ma świadomość, że lada moment straci Lance'a Strolla. Zespół rozmawiał już z Robertem Kubicą ws. zastąpienia Kanadyjczyka. Brytyjczycy biorą też pod uwagę wypłacenie odszkodowania Polakowi i zatrudnienie Artioma Markiełowa.

przeczytaj cały artykuł


Michaelus

A czego innego się spodziewaliście? Przecież to oczywiste że jeśli przychody z zatrudnienia paydrivera - odszkodowanie dla Roberta wyjdą na kalkulatorze na + to Wiliams to zrobi bez mrugnięcia okiem. F1 to nie jest sport za kilka stówek a oni tracą większość budżetu po sezonie... Gdyby każdy z Was miał do wyboru zatrudnić Kubicę i na przyszły sezon zamknąć team lub próbować łatać budżet ruskimi dolkami to co byście zrobili?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zbanowany

Mów za siebie. Jakby groziło ci bankructwo to pewnie wystawił byś żonę na ulicę pod latarnię. Do F1 trzeba mieć łeb i smykałkę do interesów, a tego w Williamsie nie mają. Robili wszystko na przekór - wiedzieli że Martini groziło odejściem jeżeli nie zatrudnią Roberta, ale połasili się na łatwą kasę. Stracili fanów, nawet u siebie są w tej chwili pośmiewiskiem. I co? Nic z tym nie robią - brną dalej w bagno. Nawet papa Stroll ma ich dość i zostawia bez żalu. Na co oni liczą? czego się spodziewają? Okrętu? Czy samego Putina na białym koniu jadącego im na ratunek?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michaelus

Przede wszystkim sam sobie wystawiaj żonę pod latarnię. Prostacki tekst...
Nie pisałem jak doszło do sytuacji w jakiej jest Williams. Przekazanie sterów Clarie było ogromnym błędem. Oczywiście że popełnili mnóstwo błędów wcale tego nie neguję. Są jednak pod murem i wielkiego wyboru nie mają na chwilę obecną. Dla mnie odpuszczenie Roberta jeśli im to się będzie opłacać nie jest niestety żadnym zaskoczeniem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.