Wątek dotyczący artykułu

MotoGP: bunt motocyklistów na Silverstone. Wyścig odwołany!

Zawodnicy z MotoGP postawili na swoim. Ze względu na padający deszcz postanowili nie wyjeżdżać do wyścigu o Grand Prix Wielkiej Brytanii. Tor Silverstone źle odprowadzał wodę i jazda w takich warunkach była zbyt niebezpieczna.

przeczytaj cały artykuł


Bogusław Szuban

Coraz gorzej w tych sportach. Kurde przecież się ścigali na gorszej nawierzchni. Same cioty teraz jeżdżą. KUWA z 20 lat temu to było nie do pomyślenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MT77

To nie żużel gdzie wodę często przyjmie tor, poza tym prędkości są nieporównywalnie większe a tu liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo zawodników no chyba, że jesteś jednym z tych którzy oglądając wyścigi, "liczą na wypadki, inaczej się nudzą". A 20 lat temu były inne motocykle i nieco inaczej się jeździło a i prędkości były niższe (np. porównując wyścigi na Mugello, najlepsze czasy w wyścigu różnią się o ponad 5 sekund, najgorsze aż o 10, to naprawdę sporo). Wolę oglądnąć bezpieczny wyścig niż kolejną śmierć na torze. Pamiętaj o tym zanim napiszesz kolejny bzdurny komentarz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.