Wątek dotyczący artykułu

Daniel Bewley po kolejnej operacji. Kość udowa złamana w pięciu miejscach

Dan Bewley nadal przebywa w szpitalu po wypadku, do którego doszło w sobotni wieczór. Młody żużlowiec przeszedł już wszystkie planowane operacje. Lekarze są przekonani, że zakończyły się one sukcesem.

przeczytaj cały artykuł


Kreutz

Kacper ma się bardzo dobrze co wczoraj pokazał w Poole wprowadzając w osłupienie tamtejszych działaczy i kibiców swoim wynikiem . Ma też to szczęście , że jeździ w zapiętym kasku .. jego ojciec tego pilnuje .
Jacka dręczą wyrzuty sumienia i ja to rozumiem bo osobiście dawno bym z sobą skończył będąc na jego miejscu . Na szczęście on jest odporniejszy niż ja więc dalej robi swoje i to mu się chwali .
PozROW .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sellex

....Pytanie z dziedziny ściśle powiązanej z Freudem brzmi:Dlaczego próbujesz usatyfakcjonowac ludzi tutaj piszących swą nader błyskotliwa inteligencją?..Niestety spora grupa ludzi potrzebuje trochę czasu by stwierdzić czy To tutaj normalność?...Czy tak popiexdolony masz żywot?.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.