Wątek dotyczący posta na blogu

Klasyfikacja generalna / 7 kolejka

jerrypl

Kolejny raz podziękowania dla R R 25 Toruń za policzenie wyników. Nie musisz liczyć ich za każdym razem, ja też to czasem zrobię, ale nie ukrywam, że bardzo mi to pomaga i ułatwia prowadzenie typera:) Gratulacje dla KamSona, który w drugiej przez siebie typowanej kolejce, zdobywa order słoneczka. Sama (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

I jeszcze małe ogłoszenie parafialne:
Jest nowa zabawka u Przemka M11: https://sportowefakty....ti-na-1819
A poza tym małe pytanko - kto gra w naszej lidze Fantasy Premier League i Fantasy Bundesliga? Nie chcę nikogo ścigać broń Boże, pytam ze zwykłej ciekawości, bo kilku zespołów nie rozszyfrowałem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Dzięki za ogłoszenia, zwłaszcza że ja nie gram w typerach.
Ja w Bundeslidze "przypadkowy squad"
Ja w FPL to raczej widoczna dobrze nazwa (dziś użyłem dzikiej karty i 7 zawodników zmieniłem heh)
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Ja kosztem ataku wzmocniłem pomoc. Pozbyłem się Firmino i kilku niegrających/kontuzjowanych zawodników. Jednak dalej wierzę w Aubameyanga i Eriksena.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.