Wątek dotyczący artykułu

Brzęczek, czyli Nawałka v 2.0. Kto zostanie nowym Hołotą, a kto okaże się nowym Mączyńskim?

Jerzy Brzęczek podąża śladem Adama Nawałki i na swoje pierwsze zgrupowanie zaprosił liczną grupę swoich byłych podopiecznych i debiutantów. Kto z nich okaże się nowym Tomaszem Hołotą, a kto da kadrze tyle co Krzysztof Mączyński?

przeczytaj cały artykuł

Błażej Jaszak

A może by tak autor artykułu wyjaśnił co oznacza większa liczba występów w kadrze niż liczba powołań? Rozumiem, że ktoś został powołany i nie zagrał w meczu, ale nie został powołany a zagrał?!?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
m_kmita

Jak pewnie wiesz, z reguły podczas jednego zgrupowania rozgrywane są dwa mecze, jak teraz w Włochami i Irlandią. 1 powołanie -> 2 możliwe występy.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Błażej Jaszak

Ale powołania są na mecz - formalnie przed każdym meczem przedstawia się "listę powołanych na spotkanie". Nie wszyscy powołani mieszczą się w kadrze meczowej, dlatego poprosiłem o skonkretyzowanie, niekoniecznie do mnie w komentarzu, ale pod tabelą.

| Odpowiedz
blokuj
Błażej Jaszak

To Pan jest autorem artykułu i nie orientuje się Pan? Ja pracowałem przy kadrze młodzieżowej jednego z krajów i przed każdym spotkaniem dostarczaliśmy listę powołanych zawodników - powołanych na mecz, a nie na zgrupowanie... Więc pytanie co Pan rozumie pod pojęciem "powołania" w artykule? Nie jest to wyjaśnione, a idąc przepisami, powołanie należałoby rozumieć, jako powołanie na pojedynczy mecz, nie na zgrupowanie. Takie wyjaśnienie przydałoby się zawrzeć, jeśli ma to być rzetelny artykuł. A poza tym od kiedy to dziennikarz odzywa się do nieznanej mu osoby "per Ty"?!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.