Wątek dotyczący artykułu

Trzęsienie ziemi w Tarnowie. Unia bez trenera i menedżera!

Po spadku drużyny z PGE Ekstraligi, Paweł Baran i Mirosław Cierniak zostali zwolnieni ze swoich funkcji. W przyszłym sezonie Jaskółki poprowadzi nowy trener.

przeczytaj cały artykuł


Mirek

Najwyższy czas na prezesa. Jak można być tak zadufanym w sobie, nieomylnym, nieskazitelnym, doskonałym? Trąci niesamowitym buractwem. Mógłby chociaż oddać sie do dyspozycji Rady. Tak , żeby zachować pozory. NIE. Prosimy o konkrety. Ilu nowych sponsorów pozyskał? Co poprawił w kontaktach z Miastem? Jedzie tylko na wózku GA. Jeśli tego zabraknie, to pstryk, gaśnie światło. Na lata. Odkąd został prezesem nie było mnie na stadionie i obawiam się, że już mnie nie będzie. Wstyd i sromota.
P.S.
Już to widzę, jak Cierniak inwestuje w Syna, żeby przez lata gnić w 1/2 ligowej Unii. :-) Jeden sezon, na pokazanie się - 100%. Potem Wrocław.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Skam

Może to i dobrze że pana brakuje na stadionie. Jeszcze kilku mogłoby pójść pana śladem wtedy nie byłoby chamstwa na stadionie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.