Wątek dotyczący artykułu

Agent FIFA: Kiedy proponowałem piłkarzy z Polski, śmiano się ze mnie

Polscy piłkarze robią furorę w Serie A na początku sezonu. Milik, Zieliński, Stępiński i Piątek już strzelili gole, a agent FIFA, Gianluca Di Carlo mówi, że jeszcze kilka lat temu śmiano się z niego, gdy proponował zawodników z Polski.

przeczytaj cały artykuł

Claudia_

[...]w pierwszej kolejce umieścił Thiago Cionka w najlepszej "11" weekendu.

No właśnie. Nie wiem co tak wszyscy po nim jadą. Bo co? Bo popełnił ileś tam błędów w kadrze? Wolałabym widzieć jego na liście powołanych z całym jego bagażem doświadczenia, w miejsce chociażby wspomnianego w artykule Recy (zagrał aż w meczu rewanżowym w eliminacjach do LE, kiedy wszystko już było zaklepane).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy paprykarz

We Włoszech od dawna Cionek jest cenionym obrońcą, nie jakimś gwiazdorem, ale swoją markę ma.
Najlepszy dowód że choć gra w słabszych klubach, to ciągle w Serie A. Nawet jak jego eks-drużyna spadła do Serie B to Cionka szybko ściągnął do siebie SPAL, argumentując, że potrzebują solidnego i doświadczonego defensora.
A w Polsce jada po nim, bo po Thiago najłatwiej, nie będzie się bronił, to nie typ celebryty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.