Wątek dotyczący artykułu

Kamil Hynek: Unia mogła się utrzymać. Trener "pomógł" w degradacji. Rozliczamy Pawła Barana (komentarz)

Od minionej niedzieli za głównego winowajcę spadku Grupy Azoty Unii Tarnów uznawało się nie zawodników, a trenera Pawła Barana. Zgadzam się z tym poglądem i staram się wytknąć szeroką listę grzechów byłego już managera Jaskółek.

przeczytaj cały artykuł


doli_nski

Abstrahując od tego jakim managerem jest Baran, bo zgodzę się z tezą autora, że bardzo przeciętnym to jednak styl artykułu jest fatalny i bardzo tendencyjny. Trochę to brzmi jakby Panowie byli kiedyś kolegami, obydwaj działali w branży, ale to Baran powąchał żużla od środka, a Pan autor w akcie zemsty, ze koledze się udało, a jemu nie, napisał na niego paszkwila. Czytałem komentarze i nie dowierzam, ze niektórzy użytkownicy chcą by portal zmierzał w tym kierunku. Każdy chyba lubi odrobinę pieprzu i kontrowersji, ja również, ale artykuł jest bardziej kontrowersyjny i obrazoburczy, jeśli ma się jakiś warsztat,. Tutaj warsztatu nie widzę, widzę za to obrażonego chłopca, któremu ktoś zabrał zabawki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.