Wątek dotyczący artykułu

Silniki zawodników Startu trafią do serwisu. W składzie na ROW możliwe dwie zmiany

Car Gwarant Start Gniezno przygotowuje się do półfinałowych potyczek z ROW-em Rybnik. Zawodnicy otrzymali zalecenia, by oddać do serwisu najlepsze jednostki. Co ciekawe, w składzie czerwono-czarnych może dojść do dwóch zmian.

przeczytaj cały artykuł

I TYLKO START

Zawsze po cichu kibicowalem Rybnikowi, pewnie z tego względu, że mam rodzinę w Żorach i właśnie Rybniku... Ale w tym sezonie życzę Rybnikowi jak najgorzej ... za buńczucznego prezesika i za tych pewnych siebie rybnickich kibiców... tym lepiej że tak się napinacie i jesteście tacy pewni...
Kilka lat temu jechaliśmy baraże z Czewą. W 1 meczu u siebie dostaliśmy (bez k.Jablońskiego ). Prawie nikt nie wierzyl w sukces w rewanzu . Pojechalismy tam 1 autokarem ,który wiózł tych najwierniejszych.. każdy liczył się z ciężką wtopą A po 14 wyścigu byliśmy w eLipie... taka mała anegdotka.
P.s. śmiejecie się rybniki że Gniezno to wieś? Spoko wolę gnieźnieńską wiochę niż rybnicką metropolie gdzie jest ino brud smród i węgiel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

To samo pomyślałem czytając ten komentarz;) Ja też mogę napisać, że mam rodzinę w Gnieźnie a co? Kto mi zabroni i tak nijak można to sprawdzić:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RYBNIKG72

Synek wogle się to nie trzyma kupy co ty piszesz, najpierw twierdzisz ze Rybnik spoko i masz tam rodzine a na końcu treści piszesz ze smród i bród? Wracając do meczu, dostaniecie tak samo w czajnik jak ostatnio, gwarantuje Ci ze 30pkt nie zdobędziecie i napinający Rybnik będzie miał jak zwykle z was polewkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.