Wątek dotyczący artykułu

Cykl ITF: Iga Świątek rozgromiła byłą 50. rakietę świata. Maja Chwalińska znów pokazała waleczne serce

Iga Świątek i Maja Chwalińska awansowały w środę do ćwierćfinału turnieju ITF o puli nagród 60 tys. dolarów na kortach ziemnych w Budapeszcie. Polskie tenisistki na pewno poprawią życiówki w rankingu WTA.

przeczytaj cały artykuł

Sir Muzza

Ładnie, ciekawe jak to wszystko będzie wyglądać na koniec roku, może dziewczyny zdążą zadebiutować jeszcze w WTA, szkoda że nie mamy jakiegoś Polskiego turnieju WTA, przydałby się dziewczynom, młode amerykanki, czeszki, rosjanki mogą na to liczyć, a polki nie :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Golan

Oj przydałby się przydał chociażby taki International w PL. Dzikie karty dla młodych polek i dobry wynik np. półfinał (110 pkt) dla takiej zawodniczki jak Świątek oznaczałby awans o sto miejsc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sir Muzza

na pewno napisanie "Polki" zamiast "polki" wnosi wiele szacunku w Polskim społeczeństwie. Może lepiej się po prostu szanować, a nie szukać za przeproszeniem pierdół

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Sir Muzza

a ja ich/je szanuje, nawet jeśli napisałem "polki". Nie wiem czy to jest jakaś cecha narodowa, że wszyscy chcą tu wszystkich pouczać, zamiast zająć się sobą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Sir Muzza

nie muszę zapamiętywać, bo o tym wiem, ale jak się szybko pisze, to się czasem takie rzeczy zdarzają. Mnie oczy nie boją, błędy są rzeczą ludzką i nie przeszkadzałoby mi zwrócenie mi na to uwagi, gdyby nie było okraszone, jęczącym "szanujmy się" bo to nijak do szacunku się nie odnosi, ale widać niektórzy wolą się szanować symbolicznie niż w rzeczywistości

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
krótka piłka

"ale widać niektórzy wolą się szanować symbolicznie niż w rzeczywistości"
Mojej rzeczywistości (realu) nie znasz, więc bez takich emfazowych ocen "na odległość" w sieci... Post był publiczny, więc go publicznie oceniłam za ortograficzne niechlujstwo. A "szanujmy się" to popularny zwrot frazeologiczny. eot z mojej strony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.