Wątek dotyczący artykułu

Jacek Frątczak nie wie, czy podjąć ryzyko. "Jestem coś winny Toruniowi"

Get Well Toruń chce zatrzymać Jacka Frątczaka w roli menedżera. - Pytanie jest takie, czy jeszcze stać mnie, aby podjąć to ryzyko? - zastanawia się sam zainteresowany.

przeczytaj cały artykuł

viva UL

Nie szalej - gdzie się pojawiasz tam zbierasz liście.
Nie tylko od nas ale od 99% ludzi z forum.
Taka twoja karma widać,ale chyba to lubisz
Taki fetysz masz?
Bo w realu powietrze wentylem ucieka...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Donio

A o czym ty chciałeś gadać? Było miło, ale się skończyło. Za dużo padło nieprzyjemności. No sorry, ale chyba nie mamy o czym gadać. Swoją drogą muszę się przyznać, że sms jakiś czas temu to przez pomyłkę napisałem myślałem że odp komuś innemu.
Nie zaczepiam cię na forum. Nic generlanie do ciebie nie mam i niech tak pozostanie. Szorstka znajomość mnie nie interesuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Pewni na beton

To Ci przypomnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO ŻEŚ WYMTŚLIŁ TERAZ.PRZEZ TYLELAT NA FORUM SIĘ DOGADYWALIŚMY.ŻE NAWETO tobieW KWESTIIWROGA NIEPOMYŚLAŁEM!To Twój SMS:}Widać jesteś niesłowny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Donio

Nie. Myślałem, że piszę z ława zresztą nawet niedawno mu o tym mówiłem. Sprawdź.
Generlanie to fakt tak było, wielu osoba to mówiłem bo dobrze mi się gadalo z Tobą. Drogi się rozeszły.

| Odpowiedz
blokuj
-NIGHT-

od razu polecila sie wybielac hahaa
caly donos
dostaje w pysk i leci KLAMAC haha
tak smao bylo w kwestii jego konta na portalu zuzlowym
to samo bylo z mailami
wiecznie zaorany
teraz sms

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Pewni na beton

Z Ławą!!!?????????????????????? To kiedy??????????????????? Ława 4 tygodnie temu usunął konto!!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc nie pisz bzdur!:}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Donio

Z Ława miałem kontakt zanim z tobą na fonie zacząłem gadać także tego. Dzwoni y regularnie do siebie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Donio

:) no wow wiem, że do ciebie, ale czaisz, że omyłkowo. Serio myślałem, że ława do mnie napisał. Czego tutaj nie kumasz?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
-NIGHT-

a czym ja mam sie deberowoac ze znowu zrobiles z siebie posmiewisko?
chlopcze beka z ciebei trwa i bedzie trwac..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
-NIGHT-

ty w ogole mnie nie znasz
i to jets najwieksza beka z ciebie hahaha
ale tyle razy po pysku ode mnie tutaj dostals ze mozg moze ci nie pracowac to fakt
haha
a teraz sie przeloguj na multi i ladnie siebie polajkuj jak to robisz od kilku lat nagminne
haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
-NIGHT-

a co mnie to obchodzi
a opowiadaj komu chcvesz
przeciez ja to towje zycie wszedziedom
storzowanie na prkingu
stajnia
caly czas o mnie
mow co chcesz a ja w ogole mam dla ciebie lepszy pomyls]
ZROB O TYM BLOGA JELOPIE LESZCZYNSKI hahah
to bedzie hit..
pamietaj ze ja to cale twoje zyice, beze mnie tutaj nei isteniejecie
po raz kolejny to potiwerdziels
beka z ciebie trwa w najlepsze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Komentarz usunięty
Donio

Merytorycznie i na spokojnie cię rozwaliłem dzisiaj , Przemek :) a ty zalany potem obrazasz jak dzieciak :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
-NIGHT-

kogo obrazam
ja nigyd ludzi nie obrazam i nie obrazilem
i jedynei co dzis zorbiles to dostels w pysk od betona i znouw klamales.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
pusiu

Napisałem do nighta "nie pij tyle".On w swojej odpowiedzi bym się przelogował (nie wiem o co mu chodzi) Chciałem mu odpisać :-"Odnoszę nieodparte wrażenie,że większość Twoich komentarzy pisana jest pod wpływem alko... Bez obrazy.Ale tyle byków sadzisz,że najlepszy ogrodnik tyle w życiu roślin nie zasiał co Ty byków ortograficznych.Bez napinki oczywiście." A on mnie zablokował. :-) Moim zdaniem niepoważny gość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.