Wątek dotyczący artykułu

Mateusz Makuch: Monty Python zawitał do Częstochowy. Kibice wodzeni za nos (komentarz)

W czwartek do Częstochowy chyba zawitała tytułowa słynna angielska grupa komediowa, choć kilku tysiącom ludzi na trybunach do śmiechu na pewno nie było. A wystarczyło posłuchać zawodników, którzy od razu mówili, że bezpiecznie jechać się nie da.

przeczytaj cały artykuł

z krzyżem na płaszczu

Może i można było jechać ten mecz po jakiejś...godzinnej kosmetyce tylko ja się pytam...po co???? Za chwilę spadł kolejny deszcz, start, gęsiego, zrywanie zrzutek...meta! Chcielibyście oglądać coś takiego...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Za to dzisiaj będzie przednie widowisko jak ta lala. Z miliardem mijanek. Tyle że w ogóle go nie zobaczymy. Klawo jak cholera ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Simon 7 7 ckm

Jak na barwy, które reprezentujesz to jestem zdziwiony miło twoją postawą. Dla mnie nie ma sensu robić coś typowo dla sztuki, żeby tylko 8 biegów było... Pisałem wczoraj, że jak ktoś płaci za bilet na mecz, to nie żeby oglądać jedną połowę a wczoraj jeszcze później mocno padało... Szkoda, że nie ma pieniędzy w tym kraju żeby każdy tor był zadaszony jak to jest w Toruniu. Pozdrawiam normalnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.