Wątek dotyczący artykułu

Dobre wieści dla kibiców we Wrocławiu. Grand Prix wraca na Olimpijski!

Działacze Betard Sparty Wrocław pochwalili się dobrą nowiną. W przyszłym roku na Stadionie Olimpijskim zorganizowany zostanie turniej Grand Prix. Umowę ws. organizacji zawodów podpisano na trzy lata.

przeczytaj cały artykuł

Stal KG

Wywaliłbym Pragę i zostawił Gorzów. Na Markecie i tak sami kibice z Polski, głównie z Dolnego Śląska, bo mają blisko. A co do samego stadionu we Wrocławiu to naprawdę ma niepowtarzalny klimat. Piękny stadion z niepodważalną historią. No i ta wieża z zegarem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Stal KG

Silnych argumentów używasz Ziomuś :) Do Pragi mam 160km, więc trochę strzeliłeś w płot. Zamiast wozić od razu ludzi po bandzie, jak Dzik w swojej szczytowej formie spuść trochę z tonu. Nikogo na forum nie wyzywam i nie obrażam. Podobnie jak Tobie szkoda mi, że GW wypada z cyklu. Co do Warszawki nie ma opcji, ponad 50k kibiców robi swoje. Nie wiem na jakiej trybunie siedziałeś, ale poza wymienionymi przez Ciebie "lamusami" są tam również kibice żużla z całej PL. Co do walenia kona to nie skomentuję, bo nie lubię chwalić się na forum swoimi podbojami łóżkowymi :P Pozdro i spuść powietrze z balonika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tommy DeVito

Wywalić Pragę?! Stadion z prawdzią żużlową duszą?! Chyba na głowę upadłeś!
Jestem tak jak Ty z Gorzowa ale do Pragi zawsze miło i chętnie powracam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ZXV

Zero mijanek w Pradze,atmosfera tez nie taka jak na polskich stadionach.Bartek tez tam nie błyszczy.Ja bym za Pragą nie płakał..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ZXV

Własnie nie byłem ale w tv nic szczególnego no i tor do duxpy.Nawet na jancarzu jest więcej emocji niz na Markecie.Pierwsza mijanka od 15 biegu była w tym roku.ale pewnie Pragi nie wywala bo juz tyle czasu jest.Gdyby nie Praga to Bartek moze by walczył o tytuł do końca.Nie za bardzo tam sobie radzi,ja tez patrze przez wyniki naszych zawodnków co jest najwazniejsze dla mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
ZXV

No i co z tego moge sobie pisac co chce.Bardziej mi chodziło o tor.Nuda wieje bardziej niż w Gorzowie.praga zawsze jest najnudniejsza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Stal KG

Tommy ja naprawdę Pragę uwielbiam. Tylko, ze na Markecie klimat siadł. No i trochę odzywa się lokalny, dobrze rozumiany patriotyzm. Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tommy DeVito

Nie no spoko, ja nie mam pretensji :) co do klimatu jakoś tego nie odczułem, zawsze jest fajnie ;) a jak jeszcze siedzą obok mnie kibice ze Śląska to już wogóle jest mega ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.