Wątek dotyczący artykułu

Dobre wieści dla kibiców we Wrocławiu. Grand Prix wraca na Olimpijski!

Działacze Betard Sparty Wrocław pochwalili się dobrą nowiną. W przyszłym roku na Stadionie Olimpijskim zorganizowany zostanie turniej Grand Prix. Umowę ws. organizacji zawodów podpisano na trzy lata.

przeczytaj cały artykuł

Johnny Q

pisales ze zuzel wraca do kolebki w kontekscie powrotu IMS do Wroclawia
a kolebka nie jest Wroclaw tylko londynskie Wembley

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Johnny Q

"Świetna wiadomość! GP wraca do kolebki żużla!"
to zdanie napisales
czyli nie chodzilo ci o powrot zuzla do Wroclawia?
bo juz nic nie rozumiem

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szarold

Chodziło mi o to, że przez wiele lat GP było na Olimpijskim i powróciło tam, gdzie zawsze powinno być. Dla mnie to miejsce kojarzy się z wieloma wspomnieniami i emocjami dlatego się cieszę, z tą kolebką to złego wyrazu użyłem więc tutaj moje niedopatrzenie.

| Odpowiedz
blokuj
Szarold

W Częstochowie jest najlepszy tor na ściganie się w Polsce ale pamiętaj, że to we Wrocławiu w tym sezonie było najwięcej mianek.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Gekon

Tzn że wraca do Australii? Jak już chcesz tak bardzo być dumny z tego że Wrocław zorganizuje rundę SGP to powinieneś napisac, że "runda GP wraca do miejsca w którym cykl się rozpoczął". Kolebką żużla jest Australia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gekon

Tylko oby Sparcie to SGP czkawką się nie odbiło. Przelicytować tylko po to aby mieć to coś tak jak zrobić wszystko aby wygrać DMP. Wiemy jak na tym Sparta wyszła.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.