Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz - GKM: Grudziądz się postawił, ale sensacji nie było i Częstochowa jedzie w play-off (relacja)

Sensacji nie było, choć GKM mocno postawił się w Częstochowie. Włókniarz jechał ten mecz w zasadzie w trójkę, a fazę play-off uratował w biegach nominowanych. Gromy leciały na Adriana Miedzińskiego, ale obudził się w najważniejszych wyścigach.

przeczytaj cały artykuł

Kamillo16

Dreszczowiec jakich mało. Obawy przed meczem były po tym co wydarzylo sie rok temu i po 7 biegach, czulem w kościach ze rozstrzygnie się to w 15 biegu. Łaguta to dzisiaj kozak jakich mało. Wszyscy mówimy o Madsenie i tu pełna zgoda. Co ten facet oddal serducha to klasa i czapki z głów. Prawdziwy kapitan. Jednak ja zwróciłem uwagę ze PO dał nam dzis nie kto inny a BARTEK ŚWIĄCIK. Wiadomo, przez cały sezon była szydera i to nawet słuszna bo chlopak odstaje od reszty ligi, ale zasuwa i dzis jego 3pkt okazały sie zbawienne i trzeba chlopaka pochwalić. Wielki mecz, wielkie emocje, wielkie brawa dla GKM bo według mnie byli dzis lepsi, z tym ze my wyszarpalismy remis na ostatniej prostej. Do zobaczenia w niedzielę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamillo16

Trzeba zajrzeć prawdzie w oczy i dzis Włókniarz wyglądał najgorzej w sezonie. Nie wiem czy to zawsze GKM musi nas zaskoczyc, ale mam nadzieję że zimny prysznic dobrze zrobi bo bez 50:40 w niedzielę nie ma co jechać do Gorzowa. Wasi zawodnicy świetnie sobie radzą u nas, ale naprawdę to co Łaguta robił to dla mnie mistrzostwo. Do tej pory nie moge wyjsc z podziwu że ktoś z taką łatwością pozamiatał naszych. Najlepszy występ gościa w sezonie, a wisienką na torcie są czasy z np. Pierwszej serii wyścigów gdzie Łaguta był szybszy od 2 czasu o ponad 1,20 sekundy. Także nic tylko zazdrościć takiego kocura i chyba wszyscy to docenili bo dostał również wielkie brawa na rundzie honorowej. Jednak mimo wszystko my mamy Liona i nie ma co się łasić na Artioma bo to niemożliwe, ale ze zdziwieniem przyznaje ze można tak spokojnie wygrywać u nas z gospodarzami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamillo16

Ps. Jeśli wymienicie juniorów, to naprawdę macie ciekawy skład z tym że Huckenbeck to niewiadoma. Jedno wzmocnienie i za rok możecie powaznie myśleć o PO. Powodzenia bo wczoraj zaskoczyliscie pozytywnie całą Polskę w tym mnie (chociaż po przegranej pewnie byłbym zły) i do zobaczenia w przyszłym sezonie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
speed_koleina

Teraz to łatwiej "wymienić" juniora statystę na innego statystę niż kogoś wartościowego. Tych dobrych albo nie wyciągniesz z klubu albo są w cenie. Trzeba wychowywać. GKM ma talenty i Kostka którego zadaniem będzie szlif tego co jest i na tym powinien się GKM skoncentrować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.