Wątek dotyczący artykułu

W meczu z ROW-em mogą pojechać Jabłoński i Nowak. Menadżer Startu chce dobić do 50 punktów

Jeszcze nie wszystko jest pewne, jeżeli chodzi o skład Car Gwarant Startu Gniezno na niedzielny półfinał z ROW-em Rybnik. Istnieje możliwość, że czerwono-czarni pojadą trójką krajowych seniorów.

przeczytaj cały artykuł

sks

Nawet w Gnieźnie nie wierzymy w awans do finału, ale na Rybnik pójdziemy na stadion żeby podziękować Startowi za piękny sezon i 23 pkt. w rundzie zasadniczej. Nadzwyczajny wynik drużyny mającej wg prognoz przedsezonowych jechać w barażach ale o utrzymanie a nie o awans!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
górzaj

A ja wierzę w awans do finału,nawet jeśli nie realny to wierzę.A wiesz dlaczego?Bo jestem kibicem,prawdziwym a nie takim z przed komputera.Prawdziwy kibic dopinguje i motywuje swoją drużyne i zawodników a nie ustala za trenera "swój" skład,kto ma jechać a kto nie.Od tego jest trener.Prawdziwy kibic kulturalnie i z szacunkiem wypowiada się o drużynie przeciwnej a nie wylewa na takowych wiadra pomyj.I w końcu prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i złe,bez znaczenia czy jest awans czy spadek czy jeździ w Eksralidze czy w 2 Lidze a nie interesuje się budżetem innych drużyn,kto kogo ma ukarać,kto kogo zawiesić,kto ma skąd dotacje itp,itd.Być może jestem z innych czasów ale kiedyś nie było internetu i tego całego hejtu.Pozdrawiam prawdziwych Kibiców żużla z całej Polski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ostapha Heyteer

Prawdziwy kibic to taki, który wygrywa u buka.
Inaczej: wierzę w awans, ale wiem, że nie awansują.
Jeszcze inaczej: na stadionie dopinguję swojej drużynie, ale nie stawiam na nich ani jednego grosza.
Jestem prawdziwym kibicem żużla.
.
Wiara wiarą, a życie życiem.
Ktoś, kto nie rozumie tych subtelnych różnic, jest tylko i wyłącznie stadionowym krzykaczem.
.
Podczas Mundialu ledwo co uszedłem z życiem od buka, gdy stawiałem na Senegal.
No i kto okazał się prawdziwym kibicem?

| Odpowiedz
blokuj
górzaj

Ty Przyjacielu,Ty jesteś prawdziwym kibicem.Wygrywaj jak najwiecej ,oczywiscie pieniędzy bo z takim materialnym podejsciem nie wróżę Tobie innych wygranych w życiu.Powodzenia✌

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.