Wątek dotyczący artykułu

Bundesliga: artysta Robert Lewandowski. Perfekcyjny gol, cudowna asysta Polaka

Robert Lewandowski zaprezentował efektowne zagrania w meczu z VfB Stuttgart. Zdobył gola, przed kolejnym trafieniem asystował i pomógł Bayernowi Monachium wygrać 3:0.

przeczytaj cały artykuł

DzieńDobry

Polska to chyba jedyny kraj, gdzie jak sie zrobi cos zle to sie jest wytykanym palcami, ale jak zrobisz dobrze to jeszcze gorzej - czego nie czaje. Chyba ze po prostu hejterzy nie moga wytrzymac, ze ten kogo hejtuja przeczy temu co oni gadaj i dlatego jak taki np Lewy zagra dobry mecz to musza jeszcze glosniej stękać - to jest akurat dosc logiczne, ale bardziej chore.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
King Messi

Człowieku ale on nie zagrał dobrego meczu o czym ty kur....a piszesz powiedz ty mi ? Do 65 min nawet w studiu mówili że go nie było i co że strzelił gola to znaczy że zagrał perfekcyjny mecz ?? Dobrze się czujesz?? I jeszcze jaki hejt ?? Naucz się znaczenia słów których używasz a potem je pisz widzę że każdego po kolei muszę tu uczyć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DzieńDobry

O, jest i stink messi. Nie bylo go na boisku, a jakos udzial przy pierwszym golu mial, do tego strzelil ladnego gola, swietna asysta, a kicker wybral Lewego pilkarzem meczu - to nic w sumie. Fakt, ze w 1 polowie byl niewidoczny, ale jedna przez cala polowe Stuttgart sie dobrze bronil i nikt z Bayernu sie nie wyroznial, a w 2 polowie kazda akcja w ktorej Bayern robil zagrozenie przechodzila przez Lewego, do tego w paru sytuacjach mogl sam szukac strzalu, a podawal do lepiej ustawionych kolego.
Zawisc przyslania ci zdrowe spojrzenie na swiat. Wchodzisz na forum tylko po to, zeby komus bluzgac, wiec jestes hejterem. Zacznij to uczenie slow od siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
King Messi

Oooo jest ten co porównuje Messiego do Drewego czy na odwrót hehehe pokaż mi zdanie gdzie bluzgam??
Wiesz nie rozróżniasz hejtu od negatywnej opinii każdy ma prawo do własnego zdania nie muszę krakac jak wszyscy tu
Co do meczu ja nie widziałem nic w tym meczu powalającego na kolana
Chcesz zobaczyć zagrania włącz dziś eleven o 18 takich tam na pęczki
Czekam LM i zobaczymy gdzie będą piętki czy strzały poczekamy zobaczymy

| Odpowiedz
blokuj
DzieńDobry

Gdyby nawet znowu strzelil 4 gole w polfinale lm tez bys powiedzial, ze nic specjalnego. Gardzisz nim i w swoich opiniach nie jestes obiektywny.
Co to za druzyna Huesca ? Bardzo utytuowana ? Mocna ? W serieA Ronaldo w 3 meczach gola nie strzelil, a w Hiszpanii strzelal wiecej goli .niz gral meczy - cos to mowi o sile wiekszosci druzyn w laliga, a w LM ostatnio Barcelona gorzej sobie radzila od Bayernu, wiec sie tak nie jaraj .

| Odpowiedz
blokuj
King Messi

Ehhh.....twoja racja mój spokój
Szkoda dnia mogę cię zapewnić że już w żadnym półfinale nie strzeli 4 bramek
I nie gardzę tylko uważam
A uważam że jest przereklamowany
Co to jest vfb Stuttgart ?? Nie słyszałem o nim coś osiągnął ten klub ??
Nara

| Odpowiedz
blokuj
Django

Wikipedia w rączki i jedziesz...Finalista Pucharu UEFA,finalista PZP i trzykrotny zdobywca Pucharu Interttoto.Zanim napiszesz ,że to wielkie g...wiedz,że z polskich zespołów nikt się z tym nie może równać.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.