Wątek dotyczący artykułu

Rada Nadzorcza Unii Tarnów wydała oświadczenie. Łukasz Sady ma pełne poparcie

Rada Nadzorcza Unii Tarnów, w związku z ostatnimi informacjami które pojawiały się w mediach, postanowiła wydać krótkie oświadczenie. Informuje w nim m.in. o poparciu dla prezesa Łukasza Sadego.

przeczytaj cały artykuł


Kusza19

Teraz tylko czekać na oświadczenie rady nadzorczej pod tytułem ,,ratujmy żużel w Tarnowie'' przed nowym sezonem. Bo wtedy będzie trzeba kasy i wsparcia środowiska tarnowskiego żużlowego. A teraz to wszyscy spadające na drzewo bo tylko my decydujemy i rządzimy, nikt inny nie ma nic do gadania.

Skutki ich rządów wszyscy widzimy. Tacy zawodnicy jak Kołodziej, Vaculik, Madsen, Łaguta powinny tworzyć trzon tarnowskiego zespołu na długie lata. (Przynajmniej trzech z nich)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Właśnie kolego pisząc swój post też chodzi mi o tego pana .Niech oszczędzą wstydu i się sami podadzą do dymisji.Jeżeli maja jakiś honor i ambicję.Obaj goście co siedzieli na fotelu trenera ,Jako zawodnicy nie wybijali się ponad ocenę dostateczną to dużo powiedziane, wiadomo co było w Rzeszowie i Lesznie..Też tu na portalu fani wspominali w postach.Chcą siedzieć bliżej tego sportu nich siedzą na trybunach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.