Wątek dotyczący zdjęcia

darek pe

I co potem...? Brakuje odwagi na dalsze kompromitacje? Troche szacunku dla naszego najlepszego w historii Polski pilkarza!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan Kozietulski

I co potem? Retoryczne pytanie dla......inteligentnych.
"darek pe", który niewiele widział. "...najlepszy piłkarz w historii..." czego? Wsi mazowieckiej? Polska jest trochę większa, ale nie każdy darek o tym wie, jak widać.
Co wygrał "najlepszy piłkarz w historii Polski? Uścisk prezydenta DFB.
Co wygrał Deyna, Lubański, Boniek, Młynarczyk? Za trudne pytanie dla "darka pe".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek pe

A gdzie Grzesiek Lato - najlepszy snajper na mistrzostwach w Monachium w 1974? Czy byl tez wedle ciebie tylko mistrzem wsi mieleckiej?

| Odpowiedz
blokuj
Jan Kozietulski

Mistrzostwa Świata 1974 były w RFN. Monachium było tylko jednym z miast, w których odbywały się mecze. M.Św. przyznawane są państwom, a nie miastom. Ale nie każdy "darek" o tym wie.
Co do Laty, to niejaki "darek pe" wcześniej pisał o "najlepszym w historii Polski piłkarzu" ze wsi mazowieckiej, który potyka się o własne tylne kopyta (karne i nie tylko). Teraz pisze o Lato.
Niech się "darek pe'" zdecyduje.
Poza tym "wedle ciebie" - cytat z "darka pe" - inteligentni piszą "wedle Ciebie".

| Odpowiedz
blokuj
darek pe

Wyliczasz sukcesy innych, a pomijasz kolejnego z tych najlepszych, to troche nie fair. I daj sobie na luz z tymi "tylnymi kopytami" bo to juz nudne. A co do inteligencji - dla mnie twoje komentarze o Lewandowskim to hejt i dlatego pisze "ciebie" z malej litery , tak z protestu.

| Odpowiedz
blokuj
Jan Kozietulski

Nie ja pisałem o "najlepszym w historii Polski piłkarzu" lecz niejaki "darek pe" - żużlowiec z Polonii, o którym NIGDY nie słyszałem.
Tylnymi kopytami, spocony zarabia pieniądze lewan[doof]ski (pisownia zaczerpnięta z niemieckiej prasy, "doof" ma pewne nobilitujące inaczej znaczenie w języku niemieckim).
Protestuj dalej, psy szczekają, karawana jedzie dalej.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.