
blokujJESZCZE TAKICH JAK FABIAN FUTRO MILIK I DREWNO POWINNI WYC WYRZUCENI TO NAJGORSZE OGNIWA KADRY ZRESZTA JAK PESZKO SAMI PIJACY
- Koledzy z drużyny przyłapali mnie jak "googlowałem" Rafała Pietrzaka. Musiałem się tłumaczyć. Chciałem przygotować się na nowych kolegów, sprawdzić kto gra na jakiej pozycji - mówi Łukasz Fabiański, bramkarz reprezentacji Polski.
blokujJESZCZE TAKICH JAK FABIAN FUTRO MILIK I DREWNO POWINNI WYC WYRZUCENI TO NAJGORSZE OGNIWA KADRY ZRESZTA JAK PESZKO SAMI PIJACY
blokujDawno nie widzialem tak slabego baita
blokujWalnij sie w glowke o Ile ja masz
blokujTy Antek bierzesz jakieś g*wno,odstaw to zrobi ci się lepiej a rozum i tak nie wróci...za późno.
blokujAle troll z ciebie
Aby wykonać akcję musisz się zalogować.
Błąd żądania AJAX
Możesz używać następujących sposobów żeby zwiększyć przejrzystość Twoich komentarzy lub otagować je tagami zawodników lub drużyn:
@nazwa tagu - umieszcza link do tagu zawodnika, drużyny, itp.
[b]tekst[/b] - pogrubienie tekstu
[i]tekst[/i] - pochylenie tekstu
[quote]tekst[/quote] - formatowanie jako cytat
Ten komentarz widzą tylko osoby obserwujące jego autora, odpowiedzi także będą widoczne tylko dla autora i obserwujących go osób.
Komentarze w tej dyskusji są widoczne tylko dla użytkownika z pół-banem i obserwujących go osób.
Ocena została zapisana.
Dziękujemy za ocenienie komentarza. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, pozwala bowiem dbać o poziom dyskusji i promować najlepsze treści dostarczane przez naszych Czytelników.
Zaloguj się aby dodać komentarz lub
Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.