Wątek dotyczący artykułu

Wyjazd do Gniezna zakończyli w areszcie. Kibice ROW-u Rybnik ukarani za pirotechnikę

Dwaj kibice ROW-u Rybnik zostali zatrzymani przez policję za posługiwanie się materiałami pirotechnicznymi na stadionie podczas meczu Car Gwarant Start - ROW. Objęto ich dozorem policji, a ponadto dostali zakaz stadionowy i grzywnę.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
rybniczanin1

Nie ochrona tylko nasi ich podkapowali. Tak swój swojego. Byłem tam z całą rodziną i widziałem to na własne oczy. A druga sprawa to dlaczego nie zatrzymali kibica z Gniezna który też odpalił race. Szkoda chłopaków mają najdroższy żużel w historii.Normalnie wstyd aby swój swojego.Pozdrawiam normalnych kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Ogólnie się chwali, wszyscy chcą, szczególnie jak mają dzieci, by było bezpiecznie. Niestety race, czy co to tam było, to nie jest dobre w tłumie.
jednak osłabił mnie post @bjj:

rybnicka patologia tyle w temacie

weź się chłopie ogarnij, jaka patologia? czy znasz znaczenie tego słowa?
Szkoda mi tych dwóch, po 4000-5000 zł. czkawkom się odbije. Qrde miejsca VIP są tańsze bo za nas troje płacę 900 a w cenie można coś zjeść i wypić. A i parking też czasem dodadzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan żużla Gniezno

Popieram.Troche przesada bylem dwa sektory dalej i te race co podpalili to nic wielkiego nie było.Kibice z Gniezna tez palili tylko pod sektorówka itrudno było ich zlokalizowac.Szkoda kibiców z Rybnika bo zostali potraktowani za surowo.Jak dla mnie to pokazówka była.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.