Wątek dotyczący artykułu

Wrocławianie nie wiedzą na jaki tor się szykować. "Piłka stoi po stronie gospodarzy"

Betard Sparta Wrocław stoi przed nie lada wyzwaniem. Zespół Rafała Dobruckiego musi pokonać Fogo Unię Leszno różnicą co najmniej 7 punktów, jeśli myśli o awansie do wielkiego finału PGE Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł


ikar

Co roku jakiś klub się kompromituje. W tamtym roku był to Rybnik za cyrk z laguta i poniekąd Toruń za cyrki z próbą przekupstwa sponsorow, dawniej Wrocław za pamiętne oddawanie walkowerem meczów no i znowu Toruń za oddanie finału. Były też Gorzów i Zielona Góra które zrobiły cyrk w dzień śmierci Lee. Była też czewa która zawierała kontrakty bez pokrycia. W tym roku ten niecny tytuł wrócił do Sparty. Zrobiło cyrk na początek i na koniec ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KACPER.U.L

Mowa o tej nieszczęsnej,nowiuśkiej maszynie startowej czy o tym,że Dobrucki widzi już ten tor jaki będzie na Smoku,a strach ma wielkie oczy tylko trzyma stracha w szachu?Zdecyduj się wreszcie czy wszystko jak leci:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LA

Tak skromnym zdaniem, to nie ma w Polsce klubu zuzlowego ktory bylby czysty jak łza. Nie bede sie rozpisywal o Twoim klubie, bo to bez sensu, jak znasz historie, to powinienes wiedziec. Do absolutnie kazdego klubu mozna sie przyczepic. Pytanie: czy za to winni sa kibice? Odpowiedz: nie. Kwestia jest, by do wladz zuzla trafiali pasjonaci, zamiast przypadkowych karierowiczow. To tyle z grubsza rozsadnie i bez napinki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.