Wątek dotyczący artykułu

Energa Basket Liga: Litwin na pokładzie Stelmetu Enei BC

Kolejny transfer Stelmetu Enei BC. Mindaugas Kačinas został nowym graczem zielonogórskiego klubu. Litwin, który występował ostatnio w KK Neptunas Kłajpeda, podpisał umowę na sezon 2018/2019.

przeczytaj cały artykuł


KARP74

Witam dla przypomnienia mój wpis z przed paru dni
Chciałbym tylko ostrzec tych dojrzałych inaczej- którzy przekraczają swoimi wpisami granicę przyzwoitej merytorycznej rozmowy- na puste oskarżenia , klub może i będzie korzystał(mam taką nadzieję) z przysługującego prawa do postawienia odpowiedniego zarzutu do odpowiedniej instytucji na odpowiednich odważnych- za kompa delikwentów.
Może też poczytamy i ocenimy wtedy obronne argumenty takich internetowych szczekaczy.
Co innego jest uzasadniona krytyka a co innego jest bezzasadne szkalowanie dobrego imienia, klubu, wolność słowa ma również swoje granice .
Czy zawodnik któremu klub zalega pieniądze powiedział że Jasiński jest oszustem?.......nie powiedział i nie powie - to inteligentny gość i wie co może się po tym stać,zostanie spłacony jak inni wszyscy komu klub zalega forsę.
Zaznaczam że również się denerwuję jako kibic że zawodnik-nieważne jakiego klubu- nie otrzymał na czas kasy, to nie powód żeby na forum oskarżać kogokolwiek np. o oszustwo itd -to sprawa pracodawcy z pracownikiem-koniec kropka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

Tylko jedna uwaga, bo widzę ze ludziom w głowach się miesza. W tej branży w żadnym przypadku J. Jasiński nie jest nikomu nic winien. Umowy podpisała SSA i to jest jedyny ew. dłużnik. I jeśli nawet jest tam podpis JJ, to nie jako osoby fizycznej ale reprezentanta spółki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.