Wątek dotyczący artykułu

Woźniak z kamerą na motocyklu. Zobacz niecodzienne obrazki z toru (wideo)

Szymon Woźniak w kilku wyścigach Grand Prix Polski w Gorzowie jechał z kamerą zainstalowaną w tylnej części jego motocykla. Dzięki temu zarejestrowano bardzo ciekawe ujęcia.

przeczytaj cały artykuł


kokersi

W transmisji brakuje opcji wyboru kamer pokazujących zawody np zamiast w przerwie stolika ekspertów można by ogladać co dzieje sie w parkingu oraz opcji "wycisz Dryłę"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gekon

Masz dobry pomysł, ale obawiam się że to nie przejdzie przez myśl decydentom z nc+. Osobiście lubię Dryłę za jego pasję do motocykli i wiedzę o nich ( nie jest teoretykiem i widać, że to jego żywioł), jednak nie przepadam za nim jako komentatorem. Wyciszam transmisje gdy zaczyna się 15 bieg bo słuchać nie mogę jego gadki o imionach podprowadzających, jak jedzie Sajfutdinow to w ciemno można stawiać, że Dryła palnie coś o Baszkirii i o stepach, oczywiście nie może zabraknąć piki, halabardy a potrafi nawet w 5-6 biegu po ciekawszym wyścigu powiedzieć coś w stylu "to jest ściganie, witamy państwa w naj... lidze świata". Serio? Dopiero po tylu biegach? No i fajnie, że jeździ na festiwale, że słucha takiej czy innej muzyki bo owszem ma prawo, tylko że to nijak ma się do komentowania dyscypliny jaką jest żużel. Właśnie po to mógłby być taki przerywnik i możliwość przelaczenia kamery. Dryła miałby swój czas na opowieści o guns'n'roses i innych ważnych informacjach o podprowadzających.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.