Wątek dotyczący artykułu

W Płocku bez niespodzianki. Orlen Wisła łatwo ograła SPR Stal Mielec

Drugie ligowe zwycięstwo odnieśli zawodnicy Orlenu Wisły Płock. Tym razem Nafciarze gładko uporali się ze Stalą Mielec. Kolejne dobre zawody rozegrał Nacho Moya.

przeczytaj cały artykuł

Miasto mistrzów - Kielce

Mihić gra w Płocku. Jest tutaj na miejscu niech Bertus robi podchody. Zawodnik kompletnie nie czuje atmosfery świętej wojny tak samo jak Chrapkowski, Sego, Jurkiewicz czy Paczkowski i nie będzie miał kłopotów z przejściem do nas. Zawodnik pewnie tańszy od takiego Dahmke, niezłe umiejętności w sam raz na zastępstwo Siwego:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Akurat przykład Paczkowskiego, Chrapkowskiego i zwłaszcza Jurkiewicza pokazuje, że wasz klub nienajlepiej wychodzi na podkradaniu zawodników Wiśle. Już kiedyś wzięliście jednego lewoskrzydłowego i chłopak zapomniał jak się gra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Heniek ZPoczty

Siwy to mam nadzieje jeszcze pogra parę sezonów, bo jest w gazie, uniwersalny, utozsamia się z Kielcami i na pewno nie ma potrzeby go zmieniać i godnego następcy nie widać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
kuba859

Też mam taką nadzieję, ale problemem jest to, że za szybkiego i zwinnego Strleka przyszedł dobry obrońca, Siwy jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, można go postawić na wielu pozycjach, jest świetnym obrońcą, ale myślę, że przydałby się taki bardzo szybki i świetny technicznie, klasyczny skrzydłowy. A Siwy jako zawodnik uniwersalny niech zostanie w drużynie, grając wszędzie tam gdzie trzeba

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
darek73

i który z nich zrobił jakąś karierę w kielcach..... nikt nie powie wprost, ale pewnie każdy troche zawiedziony , oczywiscie poza medalami siedząc na ławce...????

| Odpowiedz
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Mihić w sam raz by pasował na ile ma kontrakt? Tańszy, niezły sportowo i w końcu Bałkaniec- pasuje do Vive. Pytanie do kiedy ma umowę. Bertus lubi zawodników z Chorwacji. Mateusz dobrze się spisuje, klub jest zadowolony. Myślę, że pogra jeszcze 3-4 lata w Vive.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Wiślak zks

Miło, że wyżej cenisz umiejętności Lovra od Fernandeza. Ciekawe, że ten drugi dopiero co do Was przyszedł, a już planujesz pozbycie się go kosztem Mihica :) Póki co będziesz musiał jeszcze Hiszpana znosić, a na Lovra będziesz musiał patrzeć w tv. A co będzie za 3 lata? Nie mam pojęcia.

| Odpowiedz
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

To nie tak. Zależy od kilku czynników jak wiek, bo będzie już starszy, nie wiadomo czy będzie wyrażał chęć pozostania :) ja Hiszpana nie wyganiam nigdzie dla mnie niech zostanie i na 5 lat. Dobry technicznie, skuteczny mnie się podoba.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.