Wątek dotyczący artykułu

Lech Kędziora: Wykonamy zadanie. Z Hancockiem jesteśmy wyjątkowo silni

Lech Kędziora jest przekonany, że wprowadzi Stal Rzeszów do finału 2. Ligi Żużlowej. - Wykonamy zadanie. Z Hancockiem jesteśmy wyjątkowo silni - podkreśla trener Żurawi.

przeczytaj cały artykuł

Maciek Adamek

A teraz powiem czemu mam takie pretensje o hancocka
Pierwotnie miał jeździć na mecze aby pomógł przyciągnąć kibiców żużla na stadiony. A do tej pory odjechał może 5 meczów, i wystawiają go do składu tylko kiedy trzeba
Naprawdę zdrowiej dla portfela byłoby gdyby hanckocka nie ściągali. Taki gwiazdor się tam tylko kisi powinnien by wrócić do klubu z ekstraligi(i to jakiekokolwiek) by nie miał straconego sezonu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
StalRzeszówFan

Greg na 13 meczów jechał w 9. Także jechał w większości meczów ;) Ostatecznie Stal odjedzie jeszcze 3 mecze. Greg w nich pojedzie co daje 16 meczów i 12 występów Grega. Bardzo dobry rezultat.
I możesz być spokojny. W 1 lidze pojedzie we wszystkich.
PS. Mecze, w których nie pojechał to mecze z Bydgoszczą, Poznaniem w Rzeszowie i Rawicz, Opole na wyjeździe. Po co on miał być na tych meczach niby ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Adamek

bo to nie jest zawodnik byle popierdóła że możesz sobie go ot odstawić
Albo odstawiasz zawodnika bo jst słaby albo ma kontuzje(bądź inna rzecz która uniemożłiwa jazdę). Czyli waszym zdaniem greg jest słabym zawodnikiem. nie mam więcej pytań
P:S nie 9 a 7 meczów przy których go nie było. raz to był ostrów(olał lekarza i olał was) a później poznań

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
StalRzeszówFan

Podaj dowody na to, że zdaniem naszym Greg jest słabym zawodnikiem. Jak takich nie masz to nie wkładaj fałszywych stwierdzeń w usta kibiców Stali czy klubu.

| Odpowiedz
blokuj
Maciek Adamek

nie powiedziałem że greg jest słaby tylko że wy go uważacie za słabego skoro go odstawiacie od składu. Jak zwykle prostych słów nie rozumiecie. Ja Grega jako zawodnika szanuje niezwykle. Szkoda że wy go traktujecie jak maszynkę do wygrywania. zero atmosfery przyjaźni

| Odpowiedz
blokuj
StalRzeszówFan

Czyli ty jednak nie umiesz czytać. Chyba nie mamy o czym pisać. Wyraźnie napisałem "podaj dowody, ŻE ZDANIEM NASZYM Greg jest słabym zawodnikiem." Masz problemy z czytaniem czy jesteś zwykłym trollem ? W sumie Twój avatar potwierdzałby to.

| Odpowiedz
blokuj
Maciek Adamek

napisałem to wcześniej - odstawiacie go bez powodu od składu. Tak robią tylko jeśli zawodnicy mają jakieś problemy niezależne albo są słabi. A jako iż greg żadnych problemów nie ma to idąc waszym tokiem myślenia jest słąby

| Odpowiedz
blokuj
Maciek Adamek

i tak później usuniesz swoje wypociny
ale odejdźmy na chwilę od tematu. Skoro rzeszów mocny dlaczego to dlaczego nie wystawicie kuciapy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Tomasz Muszyński

Greg pojechał 8 meczy a w Poznaniu wiadomo dlaczego nie wystartował ale był w parku maszyn i to że nie wystartował to nie była wina jego tylko błąd, niedopatrzenie kierownika drużyny. Nie pojechał tylko w 3 meczach w tym w 2 w Rzeszowie, nie pojechał tylko w Rawiczu, z drugiej strony to nie jest chyba zadanie Nawrockiego aby ludzie chodzili na żużel w innych miastach? Greg został zatrudniony z myślą o 1 lidzę w 2019 i ewentualnie e-lidze w 2020 a nie po to aby jechał w każdym meczu w 2 lidze. Ja i tak uważam że za często startuje w 2 lidze no ale skoro i tak ma płacone nawet jak go nie ma w składzie to niech jeździ

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maciek Adamek

i to jest lepsze podejście
Ja uważam że na ten rok greg był zbędny a jedna porażka by was nie zniszczyła. szkoda że na takiego rozsądnego kibica przypada tutaj 3 debili
Ale mimo że greg był naprawdę na ten rok zbędny to pare razy ratował wam tyłek(rawicz w rzeszowie)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.