Wątek dotyczący artykułu

Kw. LM: mistrz Polski bezradny w starciu z ekipą Kudłacz-Gloc, Liga Mistrzyń nie dla MKS-u Perły Lublin

Miało być wielkie święto piłki ręcznej w Lublinie, ale piłkarki ręczne MKS-u Perły w finale turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzyń przegrały z niemieckim SG BBM Bietigheim (Kudłacz-Gloc) 19:34 i nie uzyskały awansu do tych prestiżowych rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł


GrzesiekLBN

Niemki były szybsze, silniejsze, wyższe, lepsze technicznie. Przy Schulze Szarawaga wyglądała mizernie a w naszej lidze warunkami fizycznymi przecież się wyróżnia. Jedyne, które mogły nawiązać walkę w ataku to Rosiak: bo rzuca z wysokiego pułapu i Kinga bo jest dobra technicznie. Szarawaga jeszcze fizycznie próbowała. Reszta mocno odstawała, a skrzydłowe nie dostały dużo szans (jak już miały to były akurat skuteczne). Na prawej połówce Mia i Ewa mało odważnie, taka Alesia przynajmniej by się nie bała. W obronie każde zagranie gości 1 na 1 kończyło się u nas chaosem i gubieniem krycia, przez co większość rzutów szła bez obrońcy więc i bramka nie miała co odbijać. To wynikało głównie z tego, że były po prostu dużo szybsze. Można było być bardziej skutecznym i rzucić te 4-5 bramek więcej ale to nie zmienia obrazu. Podsumowując: inna liga. Dobrze czasami ustalić swoje miejsce w hierarchii. W EHF może będzie z kim pograć bo LM to zdecydowanie za wysokie progi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.