Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska nie wyobraża sobie, żeby musiała grać w eliminacjach

Słaba forma Agnieszki Radwańskiej oznacza ciągły spadek w rankingu. Kolejne kiepskie mecze mogą sprawić, że 29-latka będzie zmuszona grać najpierw w eliminacjach danego turnieju, a tego sobie nie wyobraża.

przeczytaj cały artykuł


conan3333

hm jestem w szoku !!!!!szczyty hipokryzji!!!!!!P.Radwańska byłem ogromnym PANI fanem ,nie jedna noc zarwałem by móc ogladać mecze Pani na innych półkulach ,kombinowałem w pracy by móc ogladać---tyle że to przeszłość ,
niestety.Ta głupią wypowiedzią dyskwalifikuje Pani swój dorobek tenisowy i potwierdza Pani /niestety/ że zatrzymała sie PANI w czasie jakieś 4-5 lat wstecz !!!!!!!chyba ok 5 lat ma P.obecny /tzw./sztab szkoleniowy-i co to zmieniło??????? nic ,absolutnie nic, gdyż Pani ostatnio jest odporna na rady sugestie zmiany itd itd-co dała Pani obecność Wiktorowskiego????/nie pisze współpraca bo jej nie było przez pani apodyktyczne podejscie /tylko znajomość z tzw 2 trenerem wyszła pozytywnie dla życia Pani ale negatywnie dla osiągnięc sportowych Pani !!!!!Może za póżno ale zakomunikuje Pani że tenisowy świat poszedł do przodu i to bardzo niemal pod każdym względem-niestety Pani tego nie zauważyła i nie spróbowała zrobić nic w tym kierunku-----niczego Pani nie poprawiła /serwis ,że o 2 nie wspomnę ,arytmia zagrań ,kondycja itd itd/Trenerkę która chciał Pani pomóc /klasa światowa /wykopała Pani bez pardonu-czemu ,bo wymagała za dużo ???? więcej trenować mimo dużego doświadczenia itd/Szkoda ogromna że nie poczekała Pani z dobra forma i niezłym miejscem w generalce wta jak dołaczyła by do Pani Światek lub Fręch i była by naturalna zmiana pokoleniowa a tak mizernie to wygląda, Wniosek jest jeden oczywisty mogła Pani zakończyć kariere sportowa / lub ja przerwać / z podniesionym czołem lub cokolwiek zmienić w swej grze /oczywiście in +/ by nie była Pani dziewczyna do bicia na korcie i do ew grania w eliminacjach-bo to tylko zasługa Pani zadufania ,a liczby i rankingi na ogół nie kłamią----prosze to przemyśleć dla dobra Pani i polskiego tenisa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
iguassu

Święte słowa! Rozmienianie się na drobne trwa w najlepsze. Świątek dzisiaj na 180 miejscu(!), więc będzie ciekawie, jak nasza "gwiazdka Isia" spotka się niebawem...w eliminacjach ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.