Wątek dotyczący artykułu

Znamy godziny meczów o medale w PGE Ekstralidze

Fogo Unia Leszno i Cash Broker Stal Gorzów pojadą o złoto, Betard Sparta Wrocław i forBET Włókniarz Częstochowa powalczą o brąz. Znamy godziny pierwszych meczów o medale w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

zbanowany

90 zł. No nie pamiętam takiej ceny biletu normalnego na ligę. Pojechali po bandzie, ale i tak przyjdę. Nie darowałbym sobie gdyby mnie nie było, wszak finał nie zdarza się za często. Co zrobić... Fajki, alkohol to pikuś nie nałogi w porównaniu z żużlem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czerstwa Bułka

Kibice są najważniejszymi sponsorami klubu. My utrzymujemy nasz klub. Myślę, że jeśli płacimy wyższą cenę za bilety, to możemy potraktować to jako nagrodę dla drużyny za wywalczenie finału. Uważam, że nasza drużyna zasłużyła na taką nagrodę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AVE BYKI

Nie odpuściłem żadnego meczu w tym sezonie, jeden na wyjeździe a teraz w nagrodę mam zapłacić dwa razy tyle za bilet - nie złą filozofię masz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Donio

Największy, najwierniejszy, najlepszy sponsor klubu - >kibice w nagrodę dostaje ceny z kosmosu. Skoro tak lubicie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
STAL GORZ

Donio zobaczymy po ile u was będą bilety wam może w nagrode po 1zł stawiam że jakiejś wielkiej różnicy w cenach nie będzie

| Odpowiedz
blokuj
STAL GORZ

Nie licz na to że ceny będziesz miał po 50zł wspomnisz moje słowa stawiam że 80zł lub 85zł no i zależy jeszcze od wyniku meczu w Gorzowie

| Odpowiedz
blokuj
Czerstwa Bułka

Dla mnie 90 zł za finał DMP nie jest ceną z kosmosu. To jest nagroda dla mojej drużyny - a dla mnie jako kibica nagrodą są wyniki drużyny i pozytywne emocje, które dzięki niej przeżywam. Rozumiem też, że sport na wysokim poziomie wymaga pieniędzy, a nie spadają one z nieba zarządowi klubu.
Myślę, że ceny biletów na finał są dostosowane do możliwości finansowych większości kibiców, bo jeśli nie, to w najbliższą niedzielę gorzowski stadion mógłby świecić pustkami. Jestem gotów założyć się o duże pieniądze, że tak nie będzie.
Oczywiście zawsze znajdą się kibice w kiepskiej sytuacji materialnej, dla których cena będzie "z kosmosu". Najwyraźniej jesteś jednym z nich, a więc współczuję Ci i życzę znalezienia lepiej płatnej pracy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Donio

Kluby przepłacaja zawodników przez co potem dziury w budżecie z a co później zapłaci kibic płacąc 100zl za bilet. To ja raczej współczuję tobie:) o moją wypłatę się nie martw bo nie ma ona znaczenia w kontekście kupna biletu. Nie pale, praktycznie nie pije więc stać mnie na bilet. Nknelubie być jednak dymanym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Czerstwa Bułka

Jeśli uważasz, że jesteś "dymany", to nie musisz kupować biletu i oglądać meczu. Nikt Cię przecież do tego nie zmusza. Bilety kupią ci, którzy nie uważają, że są "dymani" i chcą obejrzeć mecz. Naprawdę nie widzę tu żadnego problemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.