Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Siatkarzu, obejrzyj mecz piłkarski (felieton)

Michał Kubiak, siatkarz reprezentacji Polski, nie lubi piłki nożnej, bo to prosta gra. Nic bardziej błędnego. W zestawieniu z futbolem na wysokim poziomie, to siatkówka wydaje się grą niemalże prymitywną.

przeczytaj cały artykuł


Lena Opoldońska

PAN redaktor nie zna się ani na siatkówce (co jeszcze można zrozumieć) , ani na piłce, co trudno zrozumieć, jeśli chce się zabierać publicznie głos, bo przecież na piłce ....zna się każdy. Siatkówka jest trudniejszym sportem niż piłka i z faktami się nie dyskutuje: Najprościej to sprawdzić na poziomie amatorsko-zabawowo-dyletanckim (o piłce i siatce na najwyższym poziomie nie ma co z p. red. dyskutować , bo nie ma tym zielonego pojęcia) . NO WIĘC: KAŻDY siatkarz weźmie piłkę i pogra z kumplami w nogę. A MAŁO JEST PIŁKARZY , którzy wezmą piłkę i pograją z kumplami w siatkę. ZA TRUDNE , żeby pojąć ????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
harnas9

Porównuje Pani siatkarza który grał w piłkę (bo przecież każdy kiedyś tam grał)z piłkarzem który pewnie piłki do siatkówki nie dotykał i się pani dziwi że siatkarz umie kopać a piłkarz nie umie odbijać piłki di siatkówki. Brawo! Wspaniałe porównanie. Mogę pani zagwarantować że ten piłkarz jak potrenuje siatkówkę rok będzie duzo powyżej przeciętnej niż ten siatkarz który trenował by piłkę nożną przez ten sam okres czasu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lena Opoldońska

CIESZĘ się , że pan się ze mną zgadza ! Piłkarz za młodu nie tykał się piłki do siatki , BO TO TRUDNY SPORT JEST, w przeciwieństwie do piłki , w którą gra każdy (późniejszy siatkarz też). I o tym tylko mówi M.Kubiak, a wam z red. od razu gula skacze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.