Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Siatkarzu, obejrzyj mecz piłkarski (felieton)

Michał Kubiak, siatkarz reprezentacji Polski, nie lubi piłki nożnej, bo to prosta gra. Nic bardziej błędnego. W zestawieniu z futbolem na wysokim poziomie, to siatkówka wydaje się grą niemalże prymitywną.

przeczytaj cały artykuł

Aron Kilan

Przepraszam bardzo ale taka wypowiedź właśnie dokładnie przeczy o niby wysokim IQ siatkarzy i siatkówce jako grze dla intelektualnych wybrańców.
Ta podskakująca "panienka" właśnie obraziła wszystkich miłośników piłki nożnej. Po stokroć wolę widok facetów przebiegających na wysokiej intensywności ok.11 km w ciągu meczu i walczących jak prawdziwi faceci o każdy kawałek terenu niż podskakujące "panienki" nawet gdyby miały mieć IQ powyżej 200.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DesmondMiles

Akurat w dzisiejszej piłce nożnej gdzie przy byle kontakcie piłkarz turla się kilka metrów słowo "panienka" bardziej pasuje, nie mówiąc już o wymyślnych fryzurach i ubiorach "gwiazd".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GreatDeath

No tak, bo siatkarz w czasie meczu nie biega ;) Piłkarz w porównaniu do tenisisty, siatkarza, futbolisty czy hokeisty ma niemalże zerowy wysiłek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Aron Kilan

Kolego inteligentny, mam 46 lat,
sport uprawiałem zawsze i uprawiam nadal: w siatkówkę amatorsko ale na każdych wczasach i każdej plaży się odnajdę, w piłkę troszkę mniej amatorsko (piłka daje możliwość rywalizacji bark w bark i zawsze dawała mi więcej satysfakcji z faktu bezpośredniej walki), od wielu lat uprawiam biegi długodystansowe (to już jest sport dla całkowitych debili biorąc pod rozwagę tok rozumowania Twój i pana Kubiaka), mój rkord w maratonie to 3.15 (może masz lepszy?????).
Wybierz kolego intelgentny dyscyplinę a ja podejmuję rękawicę, szachy też mogą być - zapewniam, że dam radę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.