Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: miłe złego początki Stali w meczu z Azotami. "Pękła" 40-tka

Stal Mielec przegrała z Azotami Puławy aż 24:41 w meczu 3. kolejki PGNiG Superligi. Gospodarze niemal przez trzy kwadranse byli tłem dla puławian. Najskuteczniejszy był jednak wypożyczony przed sezonem z Azotów do Stali, Bartosz Kowalczyk.

przeczytaj cały artykuł

pompadu

Brak komentarza ze strony Mielca to też komentarz. Nie pamiętam żeby mielecka piłka ręczna kiedykolwiek (nawet w najgorszych czasach, nawet w sparingach) przegrała w takim wymiarze. Duet p. Lipka i p.Sądej jest szybko do wymiany. Jak pojechali na cudzym przygotowaniu to jeszcze coś się kleiło ale sami to nie są w stanie nic wymleć. Mam takie nieodparte wrażenie że to koniec ekstra-klasowej piłki ręcznej w Mielcu. Obym się mylił. P. Prezesie trochę własnej inwencji bo równia pochyła zaczęła działać. Może Prezes zacznie tym klubem kierować albo poszuka kompetentnych doradców tak w sprawach sportowych jak organizacyjno-finansowych bo ten duet w sprawach sportowych nie daje rady a o reszcie nie wspomnę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hander

Myślę, że Wielka Arka nie pozwoli spaść Stali do niższej ligii. No ale jest coś do zrobienia w Mielcu, choć trzeba też zauważyć, że Azoty nieco wzmocniły skład, a Stal niestety go uszczupliła przede wszystkim pozbyciem się Wiktora. Spada jedna drużyna z Superligii, więc w sumie będzie sezon jednego meczu... Ja jednak widziałbym Mielec w tej lidze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.