Wątek dotyczący artykułu

Jak bandyci zawładnęli Wisłą Kraków - mówi Szymon Jadczak, dziennikarz TVN

- Wiem o kilku osobach, które pracowały w klubie i zostały pobite. W swoim materiale opisuję działacza, który buntował się przeciwko przejęciu Wisły i spalono mu auto - mówi nam Szymon Jadczak, autor wstrząsającego reportażu o Wiśle Kraków.

przeczytaj cały artykuł

hack

Czy pan dziennikarz złożył równolegle z emisją (złożenie przed mogło by zablokować emisję) kopię tych wszystkich materiałów w prokuraturze? Na 100% nie, bo trzeba wykazać w TVN, że policja i prokuratura nic nie robią. Doskonale wkomponowany w kampanię wyborczą materiał o bezwolnych organach państwa PiS bratających się z bandytami dla poparcia w wyborach. Na dzień przed posiedzeniem europarlamentu ws Polski publikują materiał o faszystach w jakimś lesie, a teraz to. Nie chcę przeczyć, że to wszystko nie jest prawdą, bo nie mam takich podstaw, ale TVN zgodnie z polskim prawem powzięło informację o przestępstwie, a to zobowiązuje ich do złożenia doniesienia, ale oczywiście tego nie zrobili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hack

Można jeździć do Brukseli, bo nie strzelają, nie pałują i nie aresztują za poglądy, ale mogą jak np. w Katalonii, Niemczech lub Szwecji. W W-wie od 3 lat protesty i demonstracje przechodzą jakoś spokojnie, może w Pcimiu trzeba włączyć TVN, żeby uwierzyć, że jest inaczej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ByczaKrólowa16X

Oczywiście się mylisz. Materiały śledcze z TVN (i nie tylko) zawsze są oceniane przez policję i prokuraturę. W tym przypadku, prokurator ma o wiele większą wiedzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.