Dyskusja

PGG ROW Rybnik Speed Car Motor Lublin

ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin
16 września 2018, 14:30

52 : 38
relacja

Leszek Herok

Brawo chłopaki wystarczy nam 39 punktów w Lublinie i jesteśmy w Elidze wiem łatwo mówić i pisać lecz Pan mrozek musi zastanowić się nad Troyem bo nawala nie wiem czy celowo czy jest tak słaby , zawodnik tej klasy powinien u siebie co najmniej 10 punktów zrobić a nawet gdyby zrobił 8 to by też było super , Troy zmobilizuj się i odpal każdy punkt na wagę awansu . Dzięki chłopcy za tą radość dnia dzisiejszego .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kmr

Troy nawala specjalnie tak jest w każdym klubie gdzie jeździ on nie chce do e ligi mu jest dobrze w 1 lidze niestety ja bym go odsunol ale niema kim go zastapic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leszek Herok

Na pewno większy pożytek byłby z CRAIGA COOKA czy z ARTURA CZAJA A Troy niech sobie dobrze w łbie poukłada i spróbuje swoich sił w elidze bo naprawdę jest dobrym zawodnikiem tylko wydaje mi się że psychika nie działa tak jak powinna

| Odpowiedz
blokuj
eMes84

Troy zaczal lipe jechac od kiedy silniki nowe odebral, przed pierwszym polfinalem z Gnieznem, kaplica to wyglada niestety

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.