Wątek dotyczący artykułu

Stal - Unia Leszno: Radość Pawlickiego mówi wszystko. Ta wygrana jest dla Stali jak porażka (noty)

Fenomenalna była walka Piotra Pawlickiego i Bartosza Zmarzlika w ostatnim finałowym wyścigu. Leszczynianin się obronił, dzięki czemu Fogo Unia przegrała w Gorzowie tylko dwoma punktami. Przed meczem goście wzięliby to w ciemno.

przeczytaj cały artykuł

Poznaniak z Gorzowa

Kto wpisywał noty zawodnikom Stali? Redaktor z Leszna? Zmarzlik przegrał z Pawlickim minimalnie w biegu, a gdyby wygrał znacząco nie zmieniłoby to wyniku meczu. Wcześniej natomiast powiózł Pitera jak juniora. Więc skoro Pawlicki 5, to Zmarzlik również. Walasek co najmniej 3+, a Karczmarz 3. Woźniak również zasłużył na ciut więcej, 4+.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Poznaniak z Gorzowa

O miejscu w szeregu porozmawiamy za tydzień, a zwycięstwo choć niewielkie, trudno uznać za słabość. No i jednak tytuł najlepszego zawodnika ligi trzeci sezon z rzędu, oraz drugi medal SGP w ciągu również trzech sezonów, mówią same za siebie, kto w tym duecie jest lepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

Co ty Bartlka porównujesz do pawlickiego hahahah inna półka.Patryka możesz do Bartka porównac a nie jego.Dwa medale GP a pawlickiego nawet w nim nie ma.IMP tytuł jak dla mnie mało znaczący.jeden bieg decyduje o wszystkim.Możesz jechac 1 defekt i lipa.Zmarzlik z Dudkiem na tą chwile odjechali reszcie Polakom daleko .Nieraz maciek ma przebłyski tez.No i w lidze Bartek go miażdy.Gdyby Piter był w Gorzowie zamiast Bartka to sezon co rok poza PO by był xddd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Artt

hahahahah jaki lisc??Bartek to w tej chwili inna liga i skoncz te podniecanie sie jednorazowymi wyskokami Piotrusia:)Nawet kevlarom zdarza sie pokonac brazowego,srebrnego czy zlotego medaliste IMS:)to jest zuzel:)a jesli koledzy tu piszacy mowia jak bylo w studio to sodoweczka widze nie opadla i niczego w swiatowym zuzlu ten chlopak nie osiagnie bo wyskokami mozna wygrac jakis jedne mecz czy zrobic jeden dobry wynik a ciezka systematyczna praca wynik w calym sezonie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Michał Poznań

Nikt się nie podnieca. Zdaje się, że to ty masz problem z emocjami? Piotrek jest dla kibiców UL kimś takim jak Zmarzlik dla SG. Tak trudno to zrozumieć? Ja szanuję Bartka, to doskonały zawodnik i nie mam problemu z przyznaniem tego. Nie rozumiem skąd takie stwierdzenia dotyczące Piotra. To talent na miarę Bartka, ale zupełnie inny charakter. Tego co będzie w przyszłości nikt nie wie (no może poza Tobą). Ja się po prostu cieszę z tego, że wygrał ważny wyścig i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Artt

A czy ja do ciebie cos pisałem? to nie odpowiadaj za niego chyba, że to twój drugi nick. Nie mam żadnych problemów a kim jest Piter doskonale wiem a ile z bratem maja sympatii u gorzowskich kibiców też wiem a ty? Przeczytaj wpis na który odpowiadałem a potem zabieraj głos.

| Odpowiedz
blokuj
Michał Poznań

Bo to wolny kraj jest i pisanie nie wymaga twojej akceptacji. Jakiś problem z ego? Zapraszam do Poznania, mamy dobrych specjalistów. Świeci słońce, pogoda super, może spacerek na Wartą?

| Odpowiedz
blokuj
Artt

Bredzisz chlopie.....wcinasz sie miedzy wodke a zakaske ..piszac ,ze nie robisz tego o czym pisze a ja nie pisalem do ciebie ...znaczy do ciebie pewnie ale na tamtym nicku i problemy masz ty a nie ja bo ja tu pisuje od wielu lat pod jednym niezmienionym nickiem w przeciwienstwie do ciebie :)Zegnam

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

Dodatkowo wejdź na statystyki GP. tam dokładnie zobaczysz miejsce i szereg Bartka, bo miejsca i szeregu Piotra to nawet nie ujrzysz.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.