Wątek dotyczący artykułu

Lublinianie dalej wierzą. Zrobią wszystko, by wysoko wygrać

ROW Rybnik pokonał u siebie Speed Car Motor 52:38 w pierwszym meczu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej. Goście z Lublina mają jednak spore nadzieje przed rewanżem. - Będziemy robić wszystko, by zwyciężyć jak najwyżej - powiedział Paweł Miesiąc.

przeczytaj cały artykuł

krzysiek.n

Tak jak pisałem---jest paru zawodników którzy albo mają pecha albo nie chcą awansu.W decydujących meczach--kiszka.Lublin żle skompletował skład---skład równy ale bez autorytetów.Jak jest awans to pół drużyny się cieszy a drugie pół już szuka nowego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
krzysiek.n

Dyskusja w sumie filozoficzna--na żużel kupę lat chodzę i nie takie cuda w Rz-owie widziałem---w meczach o awans jak i o spadek. W Lublinie miałem swój typ i mi się sprawdziło--teraz trudno bedzie to odrobic.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gorzowianin z Mazowsza

Odpowiedź jest prosta. Niewielu z obecnych zawodników drużyn jadących w finale pierwszej ligi znalazło by miejsce w drużynie ekstraligowej. Więc na awansie niewielu zawodnikom zależy. Musieli by szukać nowego Klubu. I jeszcze jedno co niektórym się nie spodoba. Uważam, że drużyna rybnicka ma lepszych zawodników jak Lublin i Rybnik uzyska bezpośredni awans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
beejay

To, o czym piszesz to miecz obusieczny. Słabo się pokazujesz w finale, jest Tobą mniejsze zainteresowanie (w myśl zasady: jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz). Dodatkowo po to jest odpowiednia premia za awans, żeby się awansować opłacało :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
krzysiek.n

To samo myślałem----z drugiej do pierwszej ligi ta rywalizacja jest prawie na 100%----dobry team z 2-ligi ma pewną szansę na utrzymanie w 1 L bez zbytnich roszad kadrowych. A z 1l do EL przeskok jest znaczny----i zaczynaja się kalkulację.W sumie absurdem byłoby twierdzić że te baraże wygrywa ten zespół który pojedzie gorzej.

| Odpowiedz
blokuj
LEGION STAL

Witam. Wtrace nasz wątek, po wczorajszym meczu uwidacznia się nasza słabość. Nawiązuje do ostatniej naszej rozmowy o składzie :) tak jak pisałem wzmocnienia są konieczne bo bedzie walka o utrzymanie.

| Odpowiedz
blokuj
Zimny81

Teoria nie do końca trafiona, bo akurat w Motorze najsłabiej pojechali Ci, którzy raczej miejsce w elidze by mieli (oba lamparty), a najlepiej ten, któremu byłoby o to ciężko (Miesiąc) :) co do drugiej części się zgadzam, od początku (nawet po wygranej w rz w Rybniku) mówiłem, że to ROW jest faworytem nr.1 My tylko możemy sprawić niespodziankę. Brak awansu dla Motoru jest problematyczny tylko z jednego powodu - zatrzymanie Wiktora. Jeśli to się jakims cudem uda, to kolejny sezon w 1 lidze w żadnym wypadku nie będzie mnie boleć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Zimny81

O dobrych Polaków w elidze łatwo nie jest, Dawid złym zawodnikiem nie jest. Za rok w Lublinie będzie w sumie inny tor, może mu będzie bardziej pasować. Poza tym niewykluczone, że to mógłby być jeden z warunków Wiktora :) żeby załatwić bratu angaż w elidze :) to jest zresztą trochę paradoks, bo z kolei uważam, że jeśli Wiktor odejdzie z Motoru, as my zostaniemy w Nice, to z Dawidem powinniśmy się raczej pożegnać.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.