Wątek dotyczący artykułu

Jak bandyci zawładnęli Wisłą Kraków - mówi Szymon Jadczak, dziennikarz TVN

- Wiem o kilku osobach, które pracowały w klubie i zostały pobite. W swoim materiale opisuję działacza, który buntował się przeciwko przejęciu Wisły i spalono mu auto - mówi nam Szymon Jadczak, autor wstrząsającego reportażu o Wiśle Kraków.

przeczytaj cały artykuł

grolo

Odpowiedz na bardzo proste pytanie - co Ziobro zrobił z kibolstwem i bandytyzmem zrobił przez poprzednie trzy lata 2005-2007 ?
Ja pamiętam niszczenie polskiej transplantologii (tych ofiar nikt nie policzył, tych ludzi, którzy zmarli nie doczekawszy się przeszczepów, bo najlepszy chirurg siedział w ciupie a inni się bali . Program przeszczepów został wstrzymany na lata) . Pamiętam intrygi i prowokowane "afery", w których chodziło tylko o niszczenie i kompromitowanie innych partii (Samoobrony, PO).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Odpowiedz na proste pytanie - co Ziobro zrobił z kibolstwem przez trzy lata?
Z tego, co wiadomo, rzesze jego pracowników zajmują się głównie niszczeniem struktur sądowych (które w każdym demokratycznym państwie powinny być niezależne od władzy) oraz szukaniem haków na opozycję. Nawet na samorządowców, o ile nie są z PiS-u. Choćby taki przykład : za poprzednich rządów PiS powstał specjalny zespół w krakowskiej komendzie wojewódzkiej. Aż 27 osób zajmowało się szukaniem haków na prezydenta Krakowa. Bo Majchrowski nie był pisowski. Ciekawe, na ile teraz osób łożę ja i ty i inni Polacy z naszych podatków, by zajmowały się niszczeniem kontrkandydata pani Wasserman? Po to, by PiS mógł przejąc Kraków. O tym dowiemy się nie teraz - ale na pewno się dowiemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.