Wątek dotyczący artykułu

WTA Seul: Agnieszka Radwańska przerwała złą serię. Polka lepsza od Bethanie Mattek-Sands

Agnieszka Radwańska pokonała Amerykankę Bethanie Mattek-Sands i awansowała do II rundy turnieju WTA International w Seulu.

przeczytaj cały artykuł

AJ10

Na razie Świątek nie kwalifikuje się do kwalifikacji takich turniejów. Chyba musisz poczekać co najmniej do przyszłego roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
don paddington

Ale według "znafcuf" Świątek osiągnęła brakiem kwalifikacji do wielkoszlemowych turniejów więcej niż Serena będąc w finale Wimbledon i USOPEN. Poczytaj nawiedzonych - :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krnąbrny drwall

Szukam wpisów owych wzmiankowanych "znafcuw" (osobliwy nowotwór językowy) i za Chiny nie mogę znaleźć takiego, w którym ktoś przedkładałby wyniki Świątek, czy Radwańskiej nad osiągnięcia Sereny. Chyba jesteś ciut przewrażliwiony na punkcie swojej idolki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
don paddington

W szkole musiałeś być również krnąbrny, skoro zostałeś tylko drwalem. Twoja siła argumentów może wyraża się w rękach i w lesie, ale jak widać jest odwrotnie proporcjonalna w głowie. Wybacz, ale ja odpowiadam tylko poważnym komentatorom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
krnąbrny drwall

Nie na temat, ale jednak odpowiedziałeś, choć nie zadałem pytania. Dalsza wymiana zdań między nami przypominałaby dialogi z filmu "Nic nie widziałem, nic nie słyszałem", więc z mojej strony to wszystko. Żegnam.
PS
Mój nick to "drwall" - drwal ze mnie taki, jak z Ciebie don.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.