Wątek dotyczący artykułu

Podwójna kara dla Fredrika Lindgrena. Sędzia we Wrocławiu widział wszystko (ranking)

Po pierwszych spotkaniach o złoto i brąz w PGE Ekstralidze niewiele mówi się o pracy sędziów. Trudno się temu dziwić, bo Remigiusz Substyk i Artur Kuśmierz podejmowali w ostatnią niedzielę tylko dobre decyzje.

przeczytaj cały artykuł


D-W-R

A ktoś wyjaśni, jak to w końcu teraz jest na pierwszym łuku? Zmarzlik był wykluczony w finale IMP, bo dotknął delikatnie Pawlickiego. Następnego dnia Zmarzlik został wykluczony, chociaż był w sytuacji jak Pawlicki. Później Czugunow jest w takiej sytuacji - nikt nie jest wykluczony. Podobnie z Woźniakiem - nikogo nie wykluczono. Wszystkie te sytuacje były w pierwszym łuku i były wręcz identyczne. Więc o co teraz chodzi, sędzia może sobie dowolnie ustalać wynik? Zmieniono przepis, są oficjalne zmiany?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AJ10

Przypadek Zmarzlika z GP i ten Walaska a przypadek Wojdyły różnią się między sobą. W wyniku kontaku z Lindgrenem przednie koło motocykla Wojdyły uniosło się do góry na kilka centymetrów, więc kontakt był wyraźny i miał duży wpływ na jazdę zawodnika. W przypadku Walaska kontakt, jeżeli w ogóle, był niewielki i miał na zawodnika niewielki wpływ. Przypadek Zmarzlika był bliższy Walaskowi, jednak tu sędzia miał podstawy na powtórkę w czterech lub wykluczenie Lindgrena.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.