Wątek dotyczący artykułu

Tajemnica pewnego transparentu. Polityczne przepychanki z Ligą Mistrzów w tle

Głośnym echem w całym kraju odbił się konflikt polskich klubów z europejską federacją. Przed meczem Orlenu Wisły z Wacker Thun kilka osób zaprezentowało transparent z chwytliwym hasłem "Stop dla Nord Stream 2".

przeczytaj cały artykuł

mazowsze

Nie mam pojęcia kogo cutujesz człowieku i co cytujesz. Ale podzielam pogląd aby sam spektakl sportowy nie był zabarwiany polityką. Ale od funkcjonowania sportu do zawodów to jeszcze kawałek. Jak sobie wyobrażasz Vive bez sponsorowania przez jakąś Spółkę Skarbu Państwa podobnie inne kluby bez udziału środków publicznych. Osobiście uwżam, że Vive musi mieć bardzo mocny układ polityczny, ponieważ oni za swoje wyczyny nie zasługują na tak duże wspomaganie. Natomiast Wisła ma miernego polityka który zarządza, ponieważ gdy miał swoją opcję nie zabezpieczył klubu, a teraz w konflikcie politycznym nie potrafi się dogadać z żadnym podmiotem zewnętrznym. Jeżeli zaś idzie o rurę po dnie Bałtyku to przekracza kompetencje klubów. Ale kluby jako ogniwa państwa sponsorowane przez państwo powinny uwzględniać interes i dobro państwa. EHF wdało się w politykę. Kluby muszą wybrać co dla nich ważniejsze dobro Polski czy zagrywki polityczne EHF. Uważam, że Polska nie powinna cofnąć się nawet na krok nawet gdyby wykluczyli nas z rogrywek! Ja jestem Polakiem i Polska jest dla mnie najważniejsza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

"Osobiście uwżam, że Vive musi mieć bardzo mocny układ polityczny, ponieważ oni za swoje wyczyny nie zasługują na tak duże wspomaganie" - jaki układ i jakie wspomaganie? Zdobycie złota LM, 2x brązu, 15-u MP i PP to mało? Od kilkunastu lat dominacja w kraju, plus do tego regularna walka o F4 to są wg ciebie słabe osiągnięcia? I o jakich kwotach mówimy? Wg nieoficjalnych danych jest to ok 5 mln złotych od PGE. To mniej niż w tym roku miasto Płock zapłaciło za długi Wisły, nie mówiąc już o kwocie jaką wykłada Orlen - zdaje się że około 4mln złotych. I co uważasz, że Wisła za swe "wyczyny" zasługuje na tak duże "wspomaganie"? A kogo wypowiedź zacytowałem to wiesz doskonale - zresztą jak wszyscy śledzący na bieżąco portal kibiców Wisły. Twój jakże charakterystyczny sposób pisania, ocena klubu z Kielc, a nawet sam nick nie pozostawia żadnych złudzeń co do tożsamości na innym portalu. Ciekawe tam byłeś zwolennikiem apolityczności, wręcz wrogiem, a tu nagle zwolennik, orędownik mieszania jednego z drugim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

Gościu, jeśli jesteś zdrowy to proszę, powiedz co bierzesz bo to musi być odjechany towar :)))
A teraz na serio, proszę mi wytłumaczyć, naprawdę, liczyć obecną dekadę, 2 brązowe medale LM, złoty medal LM, 8 Mistrzostw Polski, 9 Pucharów Polski, III miejsce w IHF SuperGlobe, naprawdę to dla Ciebie jest takie nic że VIVE nie zasługuje na sponsoring?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
uły uły

Gość podobnie bredzi jak Petrochemia. Chyba obaj zaopatrują się u tego samego dilera. Czarcikowi zarzuca zaslepienie partia obywatelska a on znów pojęcie patriotyzmu ma podobne do towarzyszy spod szyldu bezprawia i niesprawiedliwości...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Arkady 241

Ja też nie lubię PiSu, ale jeśli Platforma miałaby wrócić do władzy to ja już wolę chyba ten PiS. Platforma to ludzie którzy tak naprawdę nic nie robili. A przepraszam robili, kradli co popadnie ale głównie dla siebie. Trzeba zobaczyć ile teraz PiS okrada nas, zwykłych obywateli żeby mieć na te różne programy socjalne. Wszędzie podwyżka cen i podatków. Ale w niektórych sprawach PiS i Platforma mówią jednym głosem. Kiedyś miał być Jamał II, i miał biec przez Polskę, A Francja i inne zachodnie kraje chciały by przez Polskę przebiegał ten gazociąg. A co zrobiła Polska? Protestowała, nie chcemy rurki od gazu bo to sprzeczne z interesem... Ukrainy. Straciliśmy kupę kasy przez to że naszym "rządzącym" nie podobało się to że gazociąg miał omijać Ukrainę i teraz mamy co mamy. Naprawdę ludzie są ślepi, nie widzą innych alternatyw poza PO-PiSem... Tak jak mówił Szymon Majewski to mi się nie podoba, jestem za PiS, to mi się podoba, ludzie mówią że za PO, ludzie wyjdźcie w końcu z tych dwóch słoików!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

No niestety, od lat rządzą ci sami ludzie, niby się kłócą, niby wojują ze sobą, a w międzyczasie razem wódkę piją, a naiwny lud skacze sobie do gardeł w imię polityków bez kręgosłupów moralnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Arkady 241

Naiwność naiwnością. Trzeba wyłączyć TV i włączyć myślenie.
Ja czasem obejrzę wiadomości w TVP po to... by się pośmiać. Z tego że w wiadomościach jest stała regułka: Rząd zrobił to i to obniżył to i to czego nie zrobiła koalicja PO-PSL która miała 8 lat. Propaganda pełną gębą i ludzie słusznie mówią że w TVP w wiadomościach jest ona obecna. Problem w tym że trzeba być konsekwentnym, bo jakoś już ludzie nie potrafią powiedzieć albo nie pamiętają, jak wcześniej to PO rządziła Telewizją Publiczną i wiadomości były pokazywane pod jej dyktando. A Fakty innej telewizji to już masakra, tam to dopiero są cuda i dziwy, wiadomości przy tym to pikuś. Z jednego się jednak cieszę. Platforma pikuje w dół, śmieszne jest to, że aby się utrzymać na względnym poziomie, przyjmuje coraz bardziej lewicową retorykę, żeby tylko próbować odzyskać jak najwięcej wyborców z tych utraconych. Co do picia wódki to chyba masz na myśli Magdalenkę.
Żeby w tym kraju było dobrze, muszą odejść Ci, co pamiętają dawny system, nie są związani z okrągłym stołem, a najlepiej Ci, co mieli najwyżej epizody w największych partiach które miały wpływ na politykę państwa, czyli PiS, PO, PSL i SLD. Potrzebne jest nowe rozdanie a nie te same mordy obecne w polityce od x lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Abaloo

Odnoszę wrażenie ,że jesteś taki wredny kameleon.Strasznie niedobra cecha.Zastanów się zanim coś napiszesz. Warto, bo inaczej wychodzisz na...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
uły uły

To skoro nie lubisz PiS-u wg Tumskiego nie jest też przypadek :)
Dla niego świat jest czarno-biały. Jak nie z PiS to z PO a jak nie z PO to z PiS...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.