Wątek dotyczący artykułu

WTA Kanton: Alize Cornet rozbita przez Jennifer Brady. Hinduska urwała seta Swietłanie Kuzniecowej

Najwyżej rozstawiona Francuzka Alize Cornet na I rundzie zakończyła udział w turnieju WTA International w Kantonie. Hinduska Karman Thandi urwała seta Rosjance Swietłanie Kuzniecowej.

przeczytaj cały artykuł

Queen Marusia

.....I kupa innych
Seventh son of the seventh son
Invaders
Purgatory
Phantom of the opera
Prisoner
Aces high
Clairvoyant
Najlepsza "Moja" plyta - Somewhere in time
Ile wspomnien z tymi goscmi.......
A ostatnio czesto slucham Only the good die young
Na jednym oficjalnym video jest moja geba !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Tak jest Panie Plotzek.
Bardzo popularna w Polsce - od zawsze.
Kiedys sprzedalem rower zeby kupic ich plyte.
( Albo to bylo ACDC - nie pamietam )
Pierwsze tour w naszym kraju Sierpien 1983 - jeszcze za komuny.
"Dziewica za zelazna kurtyna"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Nie zgadzam się. Najlepsze płyty do słuchania w całości to po kolei wydania: "The number of the beast", "Powerslave", ""Fear of the dark" i właśnie "A matter of life and death". Do piętki mogę dorzucić "Brave new word". Te wymienione przez Ciebie sa dobre, dobrze sie słucha, ale słabsze.
"Tylko dobrzy umierają młodo" - to ma niesamowitego kopa, aż się chce żyć 100 lat :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.