Wątek dotyczący artykułu

Juan Martin del Potro potrzebuje odpoczynku. Nie weźmie udziału w Pucharze Lavera

Juan Martin del Potro po raz drugi opuści Puchar Lavera. Argentyńczyk potrzebuje odpoczynku po wyczerpującym występie w US Open 2018.

przeczytaj cały artykuł

RaFanka

Jestem ciekawa, czy podobnie jak w ubiegłym roku, będzie można na żywo wszystko śledzić na oficjalnej stronie. Pomimo że turniej się do niczego nie liczy, to ubiegłoroczne starcia stały na wysokim poziomie. A i zabawy było mnóstwo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paper Monster

skoro już jestem, to napiszę coś na temat :) poprzednia edycja LC była dla mnie największym zaskoczeniem roku. trochę żałuję, że nie potraktowałam na poważnie wyjazdu do Pragi. zupełnie odmienny format pokazówki, uwielbiałam jak Rafa dawał coachingowe rady Dominikowi i Rogerowi. drużyna światowa była za to szalona, co ich kamera pokazała, to oni w jakiś zabawnych pozach. najfajniejsze były urywki kibicującego Fedala XD oni naprawdę wyglądali jakby mieli crusha na swoim punkcie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Ja też się zastanawiałam nad wyjazdem, ale po pierwsze bilety rozeszły się dość szybko, a i cena była ponad moje możliwości, zważywszy na dojazd, pobyt i takie tam. Z perspektywy żałuję, trzeba się było szarpnąć! :-)
Byłam zachwycona tym turniejem. Zajrzałam przypadkowo na ich stronę, a tam przekaż life! Cud normalnie, że to puścili!
Bardzo mi brakuje w tenisie rywalizacji zespołowej. Rafa był tam w swoim żywiole. Kompletnie go nic nie krępowało. Fed się trochę bardziej trzymał konwenansów. A już porady dla Feda i Domiego były cudne! Nick mnie też pozytywnie zaskoczył. Jemu też brak drużyny. Podobne emocje miałam w tym roku na Davisie, gdzie Rafa walczył o swoje mecze, a potem dopingował Ferru.
Jak myślisz, będzie się jeszcze szarpał z Djoko o jedynkę na koniec? Mógłby się poleczyć i przyjechać dopiero do Londynu. Pewnie i tak nic tam nie ugra, ale dałby sobie malutką szansę na to trofeum.

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

Nick to zwierzę drużynowe, już w IPTL pokazywał na co go stać :D szkoda, że RN nie wyrobił się na DC, niestety Hiszpanie bez niego (i bez Verdasco i z kontuzją Carreno Busty) nie mieli żadnych szans. z tą końcówką roku to sama nie wiem, na razie nie znalazłam żadnych informacji o kontuzji, wiem tylko, że Rafa był na jakimś festiwalu jachtów XD nie pamiętam kiedy się zaczyna Pekin, ale chyba nie ma co liczyć w tym roku na Azję. może wróci w Paryżu, nie mam pojęcia, wszystko jest takie niepewne. raczej się pogodziłam, że w tym roku już koniec z jedynką :(
a tak w ogóle a propos rywalizacji zespołowej, jak widzisz nowy Puchar Davisa? dla mnie to nieporozumienie.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Ten Davis bez tej ekipy dla Hiszpanii był z góry przegrany. Nie zagłębiałam się w nowe zasady, to co widzę pobieżnie nie podniesie prestiżu tych zawodów. A szkoda. Rafa w Paryżu to nic nie wymyśli. Wyjątkowo mu ta hala nie leży. Generalnie hala. Azja pewnie pogrzebana. Ja bym go naprawdę tylko na Londyn zapisała. Niech sobie pływa po morzach i oceanach, byle na dyskoteki na Ibizie nie łaził, bo sobie jeszcze poprawi! I tak to był genialny sezon w jego wykonaniu. Żal mi jedynie Wimbla.... Oj żal! Wczoraj sobie obejrzałam fragmenty z Juanem. Kosmos tenisowy!

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

ten Wimbl mu chyba trochę pomógł załatwić kolano. może gdyby nie bił się tak w tym ćwierćfinale a potem w półfinale, to hard wyglądałby inaczej. no, ale to tylko gdybanie i tak w sumie wygrał Toronto, trochę tych punktów dopisał. na ten rok cudów już nie przewiduję, niestety.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Jasne, że pomógł! Niby ziemia, ale tyrał jak na roli. Też już nie mam oczekiwań. W porównaniu do cieniującego Feda, to i tak zgarnął co się dało. Stary Roger dużo więcej zapłacił za zeszły sezon. Trzeci taki rok z rzędu na mączce w przyszłym roku dla Rafy? Aż trudno o tym myśleć! Domi będzie groźny, a i paru młodych zaczyna lepiej grać, chocby na tyle by tych wielkich wywalać jednorazowo z ważnych turniejów.

| Odpowiedz
blokuj
Paper Monster

Fed i tak załapał się rzutem na taśmę na AO, więc ja bym się cieszyła. no zobaczymy jak z tą mączką, najbardziej stresująca część sezonu dla mnie... dobrze, że jeszcze dużo czasu do tego.
EDIT:
właśnie zobaczyłam info, że Rafa się wycofał z Azji. czyli nasze wróżby się spełniły.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.