Wątek dotyczący artykułu

Świetna gra i genialne podanie Kamila Łączyńskiego. Teraz to on jest numerem 1

Kamil Łączyński znakomicie prowadził grę reprezentacji Polski w wygranym spotkaniu z Chorwacją (79:74). Rozgrywający Anwilu popisał się pięknym zagraniem, które zachwyciło całą koszykarską Europę.

przeczytaj cały artykuł


fazzzi

Ech te waśkowe produkcyjniaki. Nie by coś Łączce ujmować bo jest ambitny i niedopieszczony aleeee... bez przesady by mianować Gościa po jednym fajnym (telewizyjnym) podaniu jedynką w Polsce. W sumie Polska to nieduży kraj i PG jak na lekarstwo... może to i ma rację bytu... a jak następną fajniejszą akcję wykona np. Kobel to wtedy on będzie Tą Jedynką?;) Łączka nosi w sobie kompleks i chyba trochę mu ciąży. Widać, że się stara i b. chce ale czasami to za mało. Jak zapanuje nad gorącą głową i farfocle zredukuje do minimum to może co z tego będzie... czego Reprze życzę. Życzę mu boiskowego IQ bo ktoś powinien w końcu zluzować Koszara.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
яzemiosło

Łączka zrobił spory krok naprzód. Trochę odsunięty na margines przez Taylora... ale teraz gdy Koszarek jest poza kadrą, Mike nie miał wyjścia. Niestety ale Kamil przy tym selekcjonerze w kadrze nie zagrzeje miejsca a powinien być tam już 2-lata temu kosztem Skibniewskiego.
Osobiście, liczę na to że Kolenda dobrze pokieruje swoją karierą i to on zastąpi bezpośrednio Koszarka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Owszem Łączka ma swoje lata... i otworzył Go IM. On w Niego wierzył i się doczekał. Tylko to inna konstelacja działająca w zupełnie inny sposób. Co do młodych to i owszem jest kilka obiecujących nazwisk. Nie sądzę by Kolenda szybko przeskoczył choćby Łączkę... nie dlatego, że brak Mu talentu tylko dlatego, że Taylor nie zaryzykuje tak młodej osoby pod silną presją na wynik. A szkoda, bo powinien dostawać minuty... ale takie taktyki to w klubach a nie w Reprze. To trochę jak ubiegający się o pracę aplikant a wymaga się kilkuletniego stażu;]... i mamy rower na kwadratowych kołach. Również zgadzam się, że pod tym trenerem rewolucji nie doczekamy się;]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.