Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska walczy o punkty w Seulu. "Dobrze jest wrócić w takie miejsca"

Agnieszka Radwańska walczy w tym tygodniu o punkty i poprawę rankingu w turnieju WTA International na kortach twardych w Seulu. Krakowianka dobrze się czuje w koreańskiej stolicy.

przeczytaj cały artykuł

Trzygrosz54

Napisałem w jednym z ostatnich komentarzy dot. Agi,że będę obecnie cieszył się z każdego ,choćby pojedynczego jej zwycięstwa w turze i tego się trzymam. Jej gra i poziom sportowy jest niewątpliwie dla wszystkich (włącznie z samą zainteresowaną)wielką niewiadomą - pozostaje czekać i mieć nadzieję...
W jej sportowej karierze sytuacja,w której traci na dłuższy czas kontakt z grą o stawkę -wystąpiła po raz pierwszy...Tylko ktoś,kto był na szczycie może powiedzieć,jaka w takiej sytuacji powstaje zaległość ( Ona była w samej szpicy przez dziesięć lat i nikt jej tego nie podarował !!!)
...Powtarzam po raz któryś tezę,że jej brakuje ogrania meczowego ,czego na treningach w żaden sposób nie wypracuje,bo każda zawodniczka gra inaczej i potrzeba często włączyć intuicję,a tę wypracowuje się w bojach...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krnąbrny drwall

"...jaki teraz jest jej poziom sportowy"

.
Bingo! :) Użyłeś słowa - klucza... o tym właśnie pisze Trzygrosz, po długich przerwach w grze nikt nie wie jak długo potrwa owo "teraz". Nie można wykluczyć skokowego powrotu na coraz wyższy poziom wraz z każdym rozegranym meczem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Juliaa

Drwallu, jutro mecz o 6;30? Postaram sie pojawic na forum... Jak Aga wygra z Begu, to będzie to kolejny promyk na niebie! Dajesz Isia! Trzymaj! Vamos! Cooooome on!!

| Odpowiedz
blokuj

Będzie miło Julio, im więcej kciuków i pozytywnych fluidów tym lepiej :)
Wg rozpiski na flashu mecz o 6:30, zatem znów poranna kawa bez cukru ;) Vamos Aga!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.